2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
teşekkür ederim canım geldiklernin üzernden 5 gün geçti inşallah atlattık diye dua ediyorum

hıçkırık tutunca seviniyorum valla uyuyamıyor o an ya da emziremiyoruz ama sindirimin iyi oldugunun göstergesiymiş rahatlıyorum o yüzden bu tıkanma gibiydi canım ama ben de dikkat ettim şimdi kendi sırt ğstü olsa da kafa dönük

Ben sevi bebenin reflü yatağını aldım canım 6 aylık olana kadar kullanılıyor diyor kullananlar daha o kadar deneyimlemedim tabi ben çok çok memnunum. Gerçi şuan kendini kıpır kıpır kaydiriyor kendini yinede iyi ki almışım diyorum.

Yoktur büyük ihtimal birşey. Taze kan olsa zibinina bulasirdi. Ama sen yine de takip et. Benim kizda kanama oldu. Tam kurumadan kopmus bagi. Yakma islemi yaptilar.
oo baya teferruatlı işlem desene ben basit bi olay sanıyodum , bakıcam sık sık canım çok teşekkür ederim

ben de ondan aldım yıkayınca çekti biraz kılıfı satıcıyla sorun yaşadım falan ama diktik hallettik mecbur bi şekilde aynı kayma bizde de var bu sabah hele şok oldum müslin örtülerden birini gerip çarşaf gibi kullansam mı diyorum ama şimdi örtü toplanır burnu tıkar vs diye yapmadım

Yorucu ama tatlı geçiyor siz naptınız Canım senin minnosa da geçmiş olsun en son 14 çıkmıştı. 7 tüp kan vermiştik bayağı bir şeye baktılar temiz çıktı şükür anne sütü sarılığı dediler. Bir şeyi etkilemesin de zamanla geçsin ikisinin de kuzum önemli değil

Ya evet hıçkırık çok iyi dedi doktor benim oğlan karnimda da günde 4 kere hickirirdi kaç kere nst de denk geldik şimdi de hickiriyor ne hickirikmis kendi sevmiyor pek

Biz hastanede yatıyoruz 9 gündür canım sağ gözünde şişlik olmuştu göz doktoruna götürdüm yatış verdi antibiyotik tedavisi görüyor şimdi iyileşti çok şükür yarın taburcu olucaz inşallah bizim de bugün yaptıkları tahlilde sarılık değeri 6 çıktı aynen bi zararı yok tabi ama yine de olmasa iyi olurdu diyorum bi yandan

Ben yikamadim hatta kılıfının çıktığını şuan senden duyuyorum oyuzden çekme durumunu bilmiyorum ben alt tabana muslin yaydim kenarlardan sıkıştırıp iyice gergin yaptım pek kayma olmadı bizde. Alt kısma kendini kaydirinca benim kız daha rahat gaz çıkarır oldu yatağın şeklinde mi keramet var bilmiyorum ama kendini kaydirinca artık kolay kolay yukarı koymuyorum gaz cikartana kadar tutuyorum

Ay çok geçmiş olsun

Oglumda kullandim gecen yaz bu ilaci bize hic yaramadi
Ucuzda degildi
Herkes cok memnun ins size de sifa olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…