2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
Canım hickirigi bir garip oluyor yenidoganin sonra daha bir hickiriga benziyor sanki merak etme. Şimdi eskiden çocuklara giydirilen terlikler vardı ya cik cik ses çıkaran öyle hickiriyor benimki de. Benim bebeğimin kafası hep yan sırt üstü de yatsa yan da yatsa hep kafasını kendi ceviriyor sağa ya da sola.

O da şans işi gibi canım ya. Bazıları çok uzun zaman kalkamiyor bazıları bir haftada toparlıyor. Valla ben herkese benimki gibi bir sezaryen dilerim çok konforluydu yine de ilk zamanlar. Rahat ettim diyebilirim. Hatta kan değerlerim düştü hastanede kaldığım gece o zaman bile doktor apar topar geldi tekerlekli sandalyeye koydular ultrasona aldılar. Ultrason masasına kendim kalkıp oturdum bir bacaklarımı düzeltti doktorum sadece.

Ay maşallah darısı bizim başımıza, günde bir kez yapıyor ve akşama ancak ikinarak yapıyor. Yaptığı zaman evde şenlik havasındayız bizde

Hemen geçsin inşallah umarım ilac çok iyi gelir canım

Ay maşallah darısı bizim başımıza, günde bir kez yapıyor ve akşama ancak ikinarak yapıyor. Yaptığı zaman evde şenlik havasındayız bizde
Az kaldı ya geçecek inşallah hepimiz de kurtulalım şundan. Dün aksam duş aldirdik ona rağmen yapamadı yavrum kakasını masaj falan da fayda etmedi. Net bağırsağın gelişmesi lazım dışardan ne yaparsak yapalım

Bugun öğleden yana ful uyudu ,hayir etkinlik yapacaktik sabah da sürekli ağladı gecede ıkıniyor

Cicastela çok iyidir oğlumda kullanmıştım yüksek ihtimal geçirir isiliğini

sacibelinde canım nasılsın annelik nasıl gidiyor oğluşunda uzamış sarılık varmış en sonki değeri kaç çıktı ? Benim kızımda da var benim bebeler uzamış sarılığa yakalanıyor illaki ya

Biz gece gündüz sadece reflü yatağında uyutuyoruz birkaç kere kustu uykusunda reflü yatsgi sayesinde rahat ettik. Baba doktor sadece yan yatır en guvenlisi öyle dediği için sürekli yan yatırıyorum
ben de öyleyim bu ara kusması arttı ondan elstra taktım canım teşekkür ederm içim rahatladı bu arada yataş ın juno yatağı hakkında ne düşünüyosun alsam mı görüyorum çocuklar hep belden içe gömülmüş gibi duruyolar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…