2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
Kesinlikle katiliyorum. Masaj gaz damlasi falan filan hepsi bos. 3 ayin dolmasi lazim. Ben de bir damlaya basladim. 1.gun cok iyiydi karnı yumusadi rahat uyudu etti. Dedim supermis bu damla olayi çözdük. Derken bugunu uykusuz gecirdi kivrandi durdu aksamustu yeni daldi bebisko. O bitsin bu bitsin hemen büyüsün yapmayacagim demistim bu bebegimde ama su ilk 3 ay bitse mi oldum dogrusu. Hani kucakta gezdirmek de zor degil de aglamasina kiyamiyor insan

Zaten bence bizim gaz sancısı sandığımız şey de bu. Çünkü gazı çıkıyor mesela en basitinden az önce masaj yaptım pıt pıt gazı çıktı mantıken rahatlamasini beklerim ama kakası var o rahatsız ediyor kendisini.

Ben kullanıyorum aynısından ama kesinlikle 6 ay falan kullanamayız şimdiden kendini aşağılara kaydırıyor

Ohh sefaniz olsun iyi gelmistir o uyku nasil

Gaz hepimizin sorunu bence ya , bugün doktora mukuslu kakafan dolayı gittim. Gaz damlasının bi fayda sağlamayacağını söyledi anlık rahatlatır dedi. Ayrıca süt alerjimiz çıktı 1 hafta süt diyeti yapacağım süt ürünleri tüketmem yasaklandı. D vitamini damla kullanıyordum o da bağırsakları zorlar kullanma anne sütü yeter herşeye dedi. Gaz gerçekten çok etkiliyor keyifleri

Allah kolaylık versin canim

Canım sut alerjisi mukustan dolayi mi çıktı?

Bizimde en büyük problemimiz gaz ve kaka. Gazı hadi bir nevi kolay çıkarıyor ama bazen o kadar zorluyor ki kendini kaka yapmak için kıvranıyor çocuk. Günde 4 kez yapıyor en az ama bütün gün kivranmakla geçiyor masaj+ gaz damlası hepsini deniyorum. Masaj da 1 saatte zor etki ediyor çok sabırlı olmak gerekiyor.

2 3 defa yaptim yarim kundak. Her defasinda o ellerini disari cikarmayi basardi
Ben e bebekten penye kundak aldim. Sadece bezle yatiriyorum içine. Artik bizimki de kundaksiz kendini çok uyandırır oldu. 20.gunde geldi bu güncelleme bebege. Onceden güzelce uyurdu şimdi yatağa koyduğumda eli ayağı durmuyor kendini uyandiriyor. Bende artık kundak içine koyup yatiriyorum

bu güncelleme bizde de var ben de alayım o zaman penye kundak, yatış pozisyonunu istediğimiz gibi ayarlıyo mjhuz peki canım

gaz işine yardımcı olması iyi olmuşmüslimi ben de denicem yarın

Ben kullanıyorum aynısından ama kesinlikle 6 ay falan kullanamayız şimdiden kendini aşağılara kaydırıyor
Benimkide kaydiriyor ama 6 ay olmasada rahat 4 ay kullanılır bence zaten boyu uzadikca kendini kaydiramaz tam sığar diye düşünüyorum yaşayıp göreceğiz ama tutup bir yerden bir yere götürmek bebek içinde uyurken falan büyük rahatlık iyi ki aldım dediğim şeylerden biri

Ben gaz damlamdan aşırı memnunum ya. Mukuslu kakayı bile onun geçirdiğini düşünüyorum. Probiyotik toparladı bence bi kaç gündür düzenli veriyorum. Uykuda bile patır patır salıyor alttan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…