2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
Yaklaşık 1 haftadır bu durumu yaşıyorum cinnet seviyesine erişim ama peygamber sabrıyla öpüp koklayıp anlamaya çalışıyorum neyi var diye Allah bizlere sabır versin zormuş anam 2. İnci daha zor
Eşimin ağzı yandı ikinci yok diyor ay benim yaş almış başını gitmiş bende Allah uzun ömür versin bebeğimi buyutsem yeter kafasina girdim uykusuzluktan bu haldeyiz. Şöyle deliksiz birkaç saat uyusak kendimize geliriz de

Emzirme dönemi bittiğinde uyuma dönemine giriyoruz malesef bunlar 2 sene sürecek alışmalısın bacım

Hastaneye makina götürmeye gerek var mı orda vardır hastane tipi olanlar sanırım değil mi ? sacibelinde

Yaaa ne güzel duygular offf ben de gün sayıyorum biliyorum çok zor olacak karnımdaki hareketlerini de çok özleyeceğim ama artık bir an önce kucağıma almak istiyorum Allahım sağlıkla büyütsün hepsini

Yaklaşık 1 haftadır bu durumu yaşıyorum cinnet seviyesine erişim ama peygamber sabrıyla öpüp koklayıp anlamaya çalışıyorum neyi var diye Allah bizlere sabır versin zormuş anam 2. İnci daha zor
Zor vllha csnm agliyinca içim gidiyo sürekli doymadiysa diye düşünüyorum ya gazi çok var ağrı yapyorsa diye

Yoksa bn mutlaka götürmenizizi tasfiye ederim

Hastanede var mıydı bilmiyorum açıkçası ama yanimda kendi makinem olması iyiydi. Hareket edemedigimiz icin. Onlarin ki olsa da belli bi yerdedir diye düşünüyorum. Odaya verirler mi bilmem.
Ben de emin olamadım şimdi götüreyim en iyisi teşekkür ederim.

Su lohusalik bitse az daha mantikli dusunur bu derece kahrolmayiz sanki aman saglikli olsunlar da. Tek üzüntümüz aşıları olsun canim
Yok ya her aşı da aynı olurum galiba içim gidiyo bir meme acısına ağladım birde iğnelere Erimin sünneti iyice mahvetti beni analık
Aminnn inşallah

Hastaneye makina götürmeye gerek var mı orda vardır hastane tipi olanlar sanırım değil mi ? sacibelinde
Benim ihtiyacım olmadı canim hastanede makineye ama olursa da var orda her şey. Hatta bir minik çanta ile gitmeme rağmen bebeğin yedeklerinden kullanmadigimiz bile oldu. 24 saat içinde cikilacaksa çok kıyafete de gerek yok. Sezaryen olacaksan su depend lerden öneririm ama ben almamıştım yanıma lohusa pedi almıştım onun yerine depend alsam daha iyiymiş

Kuzum o hüzün oluyor kucağına aldiginda bitiyor ben doğurmak istemiyordum son birkaç gün hatta doğumdan bir gece önce karnımdaki videosunu çektim hareket ederken.

Sütün

Bnde canm sürekli giy ciksr tek korkum mecbur vantilatör açılıyor inan hasta olvk diye korkuyorum o kadar sicskkki anlatamam Sakaryayi nem 97 gösteriyormus
Kocaelide öyle ben de yatamadım saat başı uyanıyorum ve vantilatör açık bozulacak diye korkuyorum çünkü sürekli çalışıyor, bebişler napsın rahatsız olmaları çok normal ya böyle bi nem görmedim

Canım sen planlı doğuma mı gireceksin ? Ben öyle yapıcam acsba aynı gün mü doğurucaz

Benimde bir paket depend heba oldu sezaryan oldum ve hastane dependi önermedi hasta bezi verdiler sonrasında lohusa pedi ile devam et dediler. Sanırım hastane hastane değişiyor önerileri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…