2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
Kızlar bebeklerle nasl gidiyor nasl geçiyo gününüz bizimki zorlandi iyice uyumuyo sıcaklar artı çok huzursuz
Benimki bugune kadar iyiydi. Bugun ilk defa kivrandi durdu. Gaz olayi yeni basliyor bence bizde. Uyaniklik süresi de artti.ama uykuyu bir sekilde kacirinca da cok zor oluyor tekrar uyutmak. Ilk kizimda ayagima koyup sallardim. Bunda o sansim da yok. Ablasinin istekleri hic bitmiyor çünkü. Bir kolumda bebe diger elimle de ablaya yetismeye calisiyorum😊😊

9 gibi yattı 45 dakika uyudum bende şimdi yine mizirdaniyor valla zombiye döndük gece böyle gündüz böyle 😔 nesi var anlamıyorum da üzülüyorum anca
Bosver anlamaya calisinca daha üzücü oluyor kuzum. Ilk 3 ay boyle diyip kabullenmek daha kolay. Diger türlü hakikaten zor. Agzi var dili yok agliyor. Bugun sicaklamistir dedim yikadim olmadi. Emzirdim olmadi. Kucakta gezdirdim olmadi. Kivrandi durdu. Sonra sonra rahatladi uyudu. Gazdi muhtemelen bilmiyorum. O aglaynca insan üzülüyor tabi

Ay kuzum dikkat et bebek yani ne olur ne olmaz ben beşiğine koyuyorum hep agliyor koyunca dün hele resmen sabrım sinandi uyutup uyutup durdugum bebeğim besige koyunca hep huysuzlandi. Abartmıyorum üst üste belki 15 kere😅 ay yenidogan zor ya derdini de anlatamiyorlar asiri üzülüyorum
Yaklaşık 1 haftadır bu durumu yaşıyorum cinnet seviyesine erişim ama peygamber sabrıyla öpüp koklayıp anlamaya çalışıyorum neyi var diye Allah bizlere sabır versin zormuş anam 2. İnci daha zor

Selam kızlar bugün itibari ile bebikim 24 günlük ve sünnet oldu 🥹
Beklediğimden hem kolay hem zordu. Bakalım iyileşme süreci nasıl olacak ağlamaktan içim çıktı resmen bebişten çok ağladım 🥲
Aa onemli bir isi halletmissin canim. Hayirli olsun. Erken olmasi cok iyi olmus ama. Acaip hizli iyilesiyor ne kadar erken o kadar iyi☺️ duygusal boyutu zor tabi sana. Gecen k vitamini yapildi benim ona bile icim gitti aglaynca.. hormonlarimiz da tavan zaten

Arkadaslar bende dogum yaptım sukur iyiyiz ilk etapta su yutmus biraz oksijen verdiler şimdi yanımda şükür 🌸
Canım tebrikler😍 hayirli olsun bebis. Ilk gunler zor ama toparlaniyorsun. Ben hic iyilesemeyecegim sanmistim ama gecti hepsi. 😀Ilk hafta epey toparliyorsun. 3 hafta bitince kaslar da iyilesiyormus daha iyi oluyor insan

Benimki bugune kadar iyiydi. Bugun ilk defa kivrandi durdu. Gaz olayi yeni basliyor bence bizde. Uyaniklik süresi de artti.ama uykuyu bir sekilde kacirinca da cok zor oluyor tekrar uyutmak. Ilk kizimda ayagima koyup sallardim. Bunda o sansim da yok. Ablasinin istekleri hic bitmiyor çünkü. Bir kolumda bebe diger elimle de ablaya yetismeye calisiyorum😊😊
Canm bizim bir ayımız biti ama bugün bambaşka🥲

Canım tebrikler😍 hayirli olsun bebis. Ilk gunler zor ama toparlaniyorsun. Ben hic iyilesemeyecegim sanmistim ama gecti hepsi. 😀Ilk hafta epey toparliyorsun. 3 hafta bitince kaslar da iyilesiyormus daha iyi oluyor insan
Ck teşekkürler 💞Ah cnm insallah serbest hareket edebilsem sıkıntı yok ama 2 kişi ile kalkabiliyorum hala tuvalete küçücük odada 7 dk ulasiyorum yardımla bacaklarım acilmadi tam hala. Dikiş acisi kanama vs olmasa hic sorun olmayacak gibi

Selam kızlar bugün itibari ile bebikim 24 günlük ve sünnet oldu 🥹
Beklediğimden hem kolay hem zordu. Bakalım iyileşme süreci nasıl olacak ağlamaktan içim çıktı resmen bebişten çok ağladım 🥲
Oyy hayırlı olsun oğluşuna canım 🌸inşallah çabucak toparlar ah bu analık insanın içi gider tabi 🥹

Aa onemli bir isi halletmissin canim. Hayirli olsun. Erken olmasi cok iyi olmus ama. Acaip hizli iyilesiyor ne kadar erken o kadar iyi☺️ duygusal boyutu zor tabi sana. Gecen k vitamini yapildi benim ona bile icim gitti aglaynca.. hormonlarimiz da tavan zaten
Evet gerçekten gözümde çok büyüyordu teşekkür ederim canım 🙏🌸 perşembe görüşmeye gittim cuma sabahı ettirdim. Şu bi kaç gün hızlıca geçsin inşallah 🥹
Ay evet ya bende topuk kanında ağladım daha sayısız aşı var ne halt edicez bilmiyorum 😂

Ck teşekkürler 💞Ah cnm insallah serbest hareket edebilsem sıkıntı yok ama 2 kişi ile kalkabiliyorum hala tuvalete küçücük odada 7 dk ulasiyorum yardımla bacaklarım acilmadi tam hala. Dikiş acisi kanama vs olmasa hic sorun olmayacak gibi
Ilk kaldirislarinda acıdan nefes alip verememistim resmen kuzum. Dogum fotografcisi ayarlamistik biz. Oncesinde ve sonrasinda fotograflarimizi cekti. Dogum oncesi yuzum canlı mutlu. Dogum sonrasi sapsari yasam enerjisi cekilmis gibi. Ama gecti gitti hepsi. Her gun bir oncekine gore daha iyi oluyorsun. Zoru bu gece. Insallah cabucak atlatir toparlanirsin canim🙏😘

Evet gerçekten gözümde çok büyüyordu teşekkür ederim canım 🙏🌸 perşembe görüşmeye gittim cuma sabahı ettirdim. Şu bi kaç gün hızlıca geçsin inşallah 🥹
Ay evet ya bende topuk kanında ağladım daha sayısız aşı var ne halt edicez bilmiyorum 😂
Su lohusalik bitse az daha mantikli dusunur bu derece kahrolmayiz sanki🤣 aman saglikli olsunlar da. Tek üzüntümüz aşıları olsun canim☺️☺️

Bosver anlamaya calisinca daha üzücü oluyor kuzum. Ilk 3 ay boyle diyip kabullenmek daha kolay. Diger türlü hakikaten zor. Agzi var dili yok agliyor. Bugun sicaklamistir dedim yikadim olmadi. Emzirdim olmadi. Kucakta gezdirdim olmadi. Kivrandi durdu. Sonra sonra rahatladi uyudu. Gazdi muhtemelen bilmiyorum. O aglaynca insan üzülüyor tabi
Benzer süreçler işte bebekler farklı olsa da dertleri aynı kuzum. Aynı bizimki de öyle. Tırnaklari uzun doğdu benimkinin nasıl etsem diye düşünürken bugün uyanikti mesela kisalttim hepsini. Gözümün içine baktı sadece yavrum. Sonra masaj yaptım bacaklarına ve kollarına, karnından huylaniyormus bir de. Üstüne uyudu. Şimdi kalktı meğer altı islanmis. Uykusuzluk zor olan ben bir de sağım yapıyorum yoksa göğüslerim taş kesiyor.
Bugün başıma şöyle bir şey geldi. Kayınvalidemler gelmişti iki dakika baksınlar alışveriş yapıp geleyim dedim eşimle. Bırakmak istemedim sanırım oğlumu evden çıkmadan benim sütler akmaya basladi 😅😅 yorucu ama hep yanımda olsun istiyorum sanırım

X