2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
Evet valla zorladı. Kendim bakıyorum bir de bebise ama yine de değer valla çok güzel bir şey uykusuzluktan ölüyorum ama uyudugumda özlüyorum bu nasıl bir ikilem
Geceleri de tek mi bakiyorsun canım? Eşimin izni bitmek üzere kayınvalidem geldi ama bebeğin bakımını eşimle ikimiz yapıyorduk, şimdi kara kara düşünüyorum geceleri tek başıma nasıl bakicam diye

Süt sağan anneler bu süt sağdim biberon dan tek göğüsten 100 ml çıkıyor iyimi sizce yarım saattir sagiyom elektrik degil elle bnimki

Bugün sağdim cnm dün sanki doymurdu ağlıyordu bugün sağım yaom ne kadar cikacsk dedim acaba
Benimki de doymuyor gibi
O yüzden arada bi sağıp dediğin gibi kontrol ediyorum ne kadar çıkacak diye..
az çıkıyor, ben de önceden buzluğa attığımdan eritip veriyorum. Stoklarım bitti 1 tane kaldı. Mamaya devam edicem

Canım sen planlı doğuma mı gireceksin ? Ben öyle yapıcam acsba aynı gün mü doğurucaz
Benim 27 temmuz planlanan, o zamana kadar gelmezse tabi. Ben de kendi gelsin istiyorum ya tam hazır olsun kendi çıkmak istesin istiyorum da bakalım artık kısmet 27si 39+1 oluyor. Senin ne zaman ?

Daha bunun bir gün öncesi gaz sancısı sanmalarım var. Gazım var midemi bozdum diyordum. Çok fazla kustum. En sonunda gece suyum geldi.

Aldim Canim depend çanta da hazır sordum hastaneye bir şey getirmeme gerke
Var mı diye kendiniz gelseniz yeter dediler bakalım gün sayıyoruz. Oglus önce bi korkuttu şimdi de rahati yerinde hiç gelesi yok valla.

Ben mamaya çok direndim ama değer yükselip de fototerapi alınca mecbur verdim. Şimdi sadece gündüz veriyorum 2-3 kere
Şuan sağıp biberonla veriyorum. İlk kontrolü maşallah iyi geçti. Doktor perşembe taburcu ederken cumartesi ilk kontrolde 20leri bulursa sarılık var diyebiliriz dedi. Ama 12de kalmış bin şükür. Bundan sonra artacağını düşünmem dedi. Sağarak vereceğim bir süre daha ama gün içinde de meme teklifi yapıyorum

Daha bunun bir gün öncesi gaz sancısı sanmalarım var. Gazım var midemi bozdum diyordum. Çok fazla kustum. En sonunda gece suyum geldi.
Hadi yaaa o da zormuş gerçekten yok benimki söyle olsa kasılmalar başlasa gitsek
Açılma başlamış deseler sonra o gün planlanıp alınsa falan Ağrı sızı olmadan hem de kendi istemiş olsa gelmeyi hayaller böyle bakalim gerçekte nasıl olacak. Gerci doktorum kendi gelirse normali bi deneriz dedi en son yine ama çatım çok dar bebek sıkışır diye korktuğumdan vazgeçtim normalden

Benimde bir paket depend heba oldu sezaryan oldum ve hastane dependi önermedi hasta bezi verdiler sonrasında lohusa pedi ile devam et dediler. Sanırım hastane hastane değişiyor önerileri
Dikis uzerindeki bant cikana kadar depend, bant ciktiktan sonra normal ped dediler bana da. Dikise plastik gibi birşey temas etmemesi gerekiyormus

Benimde bir paket depend heba oldu sezaryan oldum ve hastane dependi önermedi hasta bezi verdiler sonrasında lohusa pedi ile devam et dediler. Sanırım hastane hastane değişiyor önerileri
Ay canım bende sezaryen oldum götürme demişlerdi ama hastanede sordular var mı diye yok deyince hasta bezine sardılar. Çok konforlu değildi açıkçası. Aslında ilk 25 saat bandaj oluyor sezaryen dikişinin olduğu yerde depend bayağı mantıklı o yüzden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…