2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
Gün içinde uyanik cok bnimki de serin olunca uyuyo çok sicsk ondan da huzursuz lar bu bebekler bir ay oluncs kaç kg almış olmalı

Gün içinde uyanik cok bnimki de serin olunca uyuyo çok sicsk ondan da huzursuz lar bu bebekler bir ay oluncs kaç kg almış olmalı
En az 1 kg sınır 500 600 ama az deniyor benim kız 600 gr aldı 1 aylık olasıya şimdi 44 günlük varız sanırım 2ye katladı şu 2 haftada 700 gr almış en son kilosu üstüne neden ki canım birde evet bencede sıcaktan bunlar duş aldırınca rahatlıyor birde hala gaz problemi var çocuk kakasını yapıyor gazını çıkarıyor ama gene karnı şiş bazen ondan dolayıda ağlıyor

Çok sicak vllha rüzgar sıcaktan ağladığını anladım dan beri yavruma çık üzülüyorum büyük oğlum su gibi sürekli oluk oluk ter akıyo bu sene cok fena

Öncelikle hayırlı olsun. Sağlıkla kolaylıkla kucağına alırsın inşaallah. Benim de ilk doğumumdu. Doktorun tarifine göre belden kasıklara doğru regl ağrısı gibi bir ağrı girer ve karnın kasılırdı ama benim mesela bel ağrım hiç olmadı. Önce karnım kasıldı sonra kasıklarıma regl ağrısı vurdu. Bu tür bir ağrıyı düzenli hissetmeye başlaman lazım.

Bizde aynı durumdayiz eşimin pili bitti desem yeri gece artık uyumayinca pusetin içinde otoparka indirdim inan mecburen yatagina koyunca yine mizirdandı. Ay uykusuzluk cidden çok zorladı artık

Bizimki de öyle. İlk haftamız resmen balayıymış hep öyle olacak sandık. Tüm gün benimle birlikte bebiş tek başıma bakıyorum, dün sitenin bahcesine indirdim orada hemen uyudu eve getirdim yine aynı. Yakında sitedeki çardaklarda, banklarda uyuyacağım bende gaz sorunu oldu bir de yeni başladı o da. Pusette açık havada olmayı seviyor evde uyusa bizde dinlenecegiz ama yok. Zaten sürekli sağım yapmak durumundayim göğüslerim mahvoldu bebeği geçtim bir de o sorunum var tekrar mastit olurum ateşim çıkar korkusu

Şaka bir yana sizi cok iyi anlıyorum bizde bu gece hep ayaktaydik ama ağlamadi sadece etrafı izledi tam gözümü kapatim eğğ diyordu öle öle sabah 6 oldu uyudu bnde uyudun 7 buçuk yine kalktı şimdi kaka için ağlyo

Zaten ağlama yok sukurler olsun bizimki söyleniyor gibi daha çok eve evet poposunda bir damla çiş olsun bizimki de huysuz oluyor sürekli alt değiştirme yapıyoruz. Bir de istiyor ki poposu açık kalsın bezi takarken bacaklarını kitliyor. Dün gece bir de hiç yapmam dediğim kundaklamayi denedim çünkü puset onu sariyor orada mutlu biraz iyi geldi sarınca uyudu.

Yaa evet bir de o var senin. Ne zamana kadar sağmaya devam edeceksin peki doktor bir şey diyor mu

Ay yok bizimki eldiven şapka kundaklama kıyameti koparyo öle elleri havada bacakları birbirinden bağımsız uzanıyor reflü yatağı istmiyo yatağını istemiyo inadına daldı tek yer abisinin yatağı abisidr istemiyo bunu

Yaa aslında kundak çok iyi yani yarım kundak kendilerini daha güvende hissediyorlar bizim kız seviyor kundağı ama işte hava çok sıcak kıyamıyorum. Bazen zorlayınca mecbur sarıyorum sakinleşiyor

Eldivenle incecik çorap giydiriyorum ben tek evi 25 dereceye sabitledim tek zıbın bir de. Kundağı yarım yaptım muslinle incecik bir bez gibi bişi battaniye gibi değil canimcim.

Yaa aslında kundak çok iyi yani yarım kundak kendilerini daha güvende hissediyorlar bizim kız seviyor kundağı ama işte hava çok sıcak kıyamıyorum. Bazen zorlayınca mecbur sarıyorum sakinleşiyor
Bende yarım yaptım ayakları dışarda kaldı gaz çıkarırken ayaklarindan bacaklarından destek alıyor çünkü

E Eflatunc S simurgggg bacılarıııım napıyonuz bebikler nasıl kırkı geçen var mı aranızda
Yok kuzum ya. Yari kırkı ancak cikarabildik biz 21 günlük su an. Simdiye kadar iyiydi sakindik uyuyorduk ama hem uyaniklik suresi artti hem de ufaktan gaz sorunlari basladi gibi. Kucakta gezdirin beni diyor seninki ne durumda büyüdü toparlandi mi minik kus. Kac kilo oldu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…