2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
Sırada F Fugur Var galiba biri atak yapmazsa 🤣 ay kaldık şurda 3 5 kişi ya bazen hep böyle kalıcam zannediyorum 🤣🤣 bugün en az 5 kişi sordu daha doğurmadın mı diye napim gelmiyorsa Allah Allah sinir oldum 😅
Valla hiç deme cevremdekiler yüzünden bir an önce doğurmak istiyom beni heycanlandiriyorlar şöyle güzel böyle güzel
Psikolojim bozuldu 😂gelsin artık kızım hiç belirti de yok

Arkadaslar sezaryen olanlardan eşleri ameliyathaneye giren var mı? Biz maalesef hastanenin fotoğraf hizmetini eksik anlamişiz. Ameliyathaneye eşi girip de fotoğraf çekti mi? Telefonla girip bir veya iki tane maksimum çekebilir mi eşim?

Arkadaslar sezaryen olanlardan eşleri ameliyathaneye giren var mı? Biz maalesef hastanenin fotoğraf hizmetini eksik anlamişiz. Ameliyathaneye eşi girip de fotoğraf çekti mi? Telefonla girip bir veya iki tane maksimum çekebilir mi eşim?
Evet cekebilir benimki girecek ve cekecek tabi bayilmazsa. Doktoruma dedim esim bayilirsa onu cekecekler😃 ben zaten genel anestezili olucam

Kızlar ben 38+3 deyim normal doğumu bekliyemecegim galiba yarın ya da salı günü sezaryene giriş bakalım inşallah güzel geçer 🙏🏻🙏🏻
Ben de aynı haftadayım ve salı günü benim de kontrolüm bakalım ne olacak. Bi yandan bekle diyorum bi yandan sanki normal olmıcak gibi kafam çok karışık

Eklentiler

• 17209933990814755626965119234800.jpg
    17209933990814755626965119234800.jpg
    99,3 KB · Görüntüleme: 53
madameux madameux cok teşekkür ederim ben hemsireye verilecek seti hazirladim ama sanirim ona gore yok kendileri mi giydiriyorlar onu anlayamadim sadece
Evet uzerinde acibadem yazan koalali cok tatli bi set var gorduk onu da. Ameliyathanede ilk islemleri yapilip giydirilip kendi setleriyle bebek odasina cikariyorlar. Her katta bebek odasi var. Orada senin ayilmani bekliyor bebek. Sonra odaya aliniyor.
Ama özellikle giydirmek istedigin bir sey varsa hemsirene verebilirsin. Ben vermicem. Bebegin tum bakim malzemeleri de hastanedeyken karsilaniyor. Bez, temizleme pamugu, pisik kremi gibi.

Evet uzerinde acibadem yazan koalali cok tatli bi set var gorduk onu da. Ameliyathanede ilk islemleri yapilip giydirilip kendi setleriyle bebek odasina cikariyorlar. Her katta bebek odasi var. Orada senin ayilmani bekliyor bebek. Sonra odaya aliniyor.
Ama özellikle giydirmek istedigin bir sey varsa hemsirene verebilirsin. Ben vermicem. Bebegin tum bakim malzemeleri de hastanedeyken karsilaniyor. Bez, temizleme pamugu, pisik kremi gibi.
Yani onlar giydiriyorsa bende vermem cnm en azindan hazirladigim set bir sonraki kiyafet degisimine yedek olur. Insan gidince kime soracağıni da bilmiyor doktora da sorulmaz. Bende hazirladim her halukara karşı

Yani onlar giydiriyorsa bende vermem cnm en azindan hazirladigim set bir sonraki kiyafet degisimine yedek olur. Insan gidince kime soracağıni da bilmiyor doktora da sorulmaz. Bende hazirladim her halukara karşı
Ben anestezi görüşmesi için gidince hasta danışmanınla tanismani, paketteki odani görmeni tavsiye ederim. Hasta danismanin tüm süreci anlatıyor.
2. Gün anne baba yemeğin, 3. gün kuaförün ve 3 pozluk fotoğrafın olacak. Yine emzirme danışmanın, online yoga ve diyetisyen gorusmen, acibadem anne ve bebek indirimlerin olacakmis

Ben anestezi görüşmesi için gidince hasta danışmanınla tanismani, paketteki odani görmeni tavsiye ederim. Hasta danismanin tüm süreci anlatıyor.
2. Gün anne baba yemeğin, 3. gün kuaförün ve 3 pozluk fotoğrafın olacak. Yine emzirme danışmanın, online yoga ve diyetisyen gorusmen, acibadem anne ve bebek indirimlerin olacakmis
Tamam bir kısmını biliyordum bir kismini simdi senden ogrendim. Cok teşekkür ederim. Soracagimm

X