2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
Kizlar dogum yapmis arkadaslara sorum.. gaz sorunu baslayan var mi? Bebislerin uyanik kalma süresi ne kadar sizin? Aglama seanslari oluyor mu?
Kuzum sanırım büyüdükçe başlıyor gaz sorunu. Arkadaşımın bebeği çok sakindi 40 i çıkınca sanki kişiliği değişti diyor şimdi hep agliyormuş.

Kuzum sanırım büyüdükçe başlıyor gaz sorunu. Arkadaşımın bebeği çok sakindi 40 i çıkınca sanki kişiliği değişti diyor şimdi hep agliyormuş.
Aynen kuzum.. ben de bu bebis sakin falan diyordum. Sonra ilk kızım icin tuttugum günlüğe baktim. Sakin bir bebeksin hep uyuyorsun yazmisim sonra canima okumustu

Ay doğru yavrum o zaman mümkün değil inşallah erken vakitte tutar bebişin damlanın adını yazmayı unutma yavrum alayım bende
Canım az önce silikon meme ucu ile tutturdum zorladik da bebisi ama bir şekilde tuttu. Merak eden varsa şöyle yaptım. Silikon meme ucunu takip içine biraz süt sıktım emince süt geldigini anlamasi için. İlk çektiğinde süt gelince çekmeye devam etti bu şekilde devam edeceğim. Damlanın adi da galacto canım içinde süt yapan bitkisel ekstraklar var

Kizlar dogum yapmis arkadaslara sorum.. gaz sorunu baslayan var mi? Bebislerin uyanik kalma süresi ne kadar sizin? Aglama seanslari oluyor mu?
Henüz doğduklarını bile idrak edemediler 20 günden sonra başlar canım genelde. Bizi bi kere gaz sıkıştırdı damla verdim geçti

GizemmDY de bugün giriyordu sanırım sezaryene. Güzel haberlerini alırız inşallah

@Mervenurrrrrr ve GizemmDY
Su gibi kolay dogumlariniz kızlar
Saglicakla kavusun ins

GizemmDY hayırlı haberlerini bekliyoruz inşallah sağlıkla kavuşmuşsundur yavruna
Canım annelerim hepinize teşekkür ederim , dün 24 saat denenen bir normal doğum macerası sonrası bu sabah sezaryen ile oğlumla kavuştuk , ben iyiyim , kuzumuz da yoğun bakımda tetkikleri yapılıyor , genel durumu iyi hepinize çok teşekkür ederim , dua ederseniz de çok sevinirim

Ayyyy Allah korusun çok korktum bian bişey oldu diye hamd olsun inşallah hemen kavuşursun yavruna sarıp sarmalarsın

Çok sevindim sağlıkla büyüsün miniğin inşallah bundan sonra ki süreçte su gibi akıp geçsin canımm

TurnaBulut canım naptınız? Nasıl oldu ogluşun?
Hastalık olarak aynı eve geldi çok şükür hala ishal en azından sevdiği şeyleri azda olsa tüketiyor kollarını görsen uzun kalmış kolunda damarlar çekilmiş kolunda elinde hep damarları patlamış boğazı hala kötü çok şükür kusması kesildi azar azar yiyor inşallah daha iyi olacak geldi mi Herşey üst üste gelir ya imtihan bu kızımın ciğerindeki enfeksiyon kanda değer olarak yine artmış Tsh 7ye yükselmiş onu pazartesi doktora göstericez dönüşte de aşısı var neyse diyorum hep Allahtan geçecek diye duruyorum bekliyorum sabrediyorum 3 4 ay sonra hepsi geride kalacak unutucam inşallah bir bakıcam ikiside kocaman olmuş

Allah hayırlı evlat olmayı nasip etsin saglik sihhhatle büyüsün inşallah

Kızlar benim kız ağlama seanlarina erken başladı 2gecedir 10 dk uyumadan mizmizlanip ağlıyor gazı yok karnı tok altı temiz olmasına rağmen sanırım beşiğini sevmedi yanıma alınca susuyo bende yatağıma yanıma alıstirmak istemiyorum ya daha 10 günlük bebek ne anlar diyor ve sadiriyorum

Canım şükürler olsun. Sevindim güzel haberine yavrucun da hemen çıkar inşallah sağlıcakla büyütün bol bol dinlen bundan sonrası daha da güzel ama orantılı bir şekilde yorucu.

Ah canım benim cidden zor. Bugün bebişimin sarılık kontrolü için kan alındı o ağladı ben ağladım. Bana gülmüş bile olabilirler inan. Sende zor bir sınavdan geçiyorsun ki iki çocuk var sende enerjin kaç parçaya bölündü, kolay değil ama geçecek. Her şey geçiyor dediğin gibi bir bakmışsın kocaman olmuşlar biraz daha sabır

Sezaryen olan anneler bir sorum olacak çünkü doktor muayeneme daha var. Bende gebelik boyunca ödem nerdeyse hiç olmadı. Şuan karnımda, bacaklarimda ve en fenası ayak ve ayak bileklerimde ciddi ödemim var. Davul gibi oldular. Bunun için bir formülü vs olan varsa minnettar olurum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…