2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
Canım Rabbim şifalar versin inşallah tez zamanda iyileşir bebisin

Geçmiş olsun kuzular ya
Nisa için göz muayenesi erken değil mi oldu mu 1 ay ? İshal kusma salgın varmış yine eşinde hastanede çalışıyor iki kat risk inşallah ikisi de çabucak toparlar

Hepinize çok geçmiş olsun. Yardımcı olacak kimse yok mu biraz dinlendirse seni?

Ya kuzum Allah şifa versin inşallah canım

sacibelinde yüklendi mi tamamen analık updatei nasıl gidiyo kuzucum
Kuzum iyi gidiyor sezaryen zorladı düşündüğüm gibi mı valla değil ama yönetilebilir. Meme acısı var tabi bir de ama oglusuma bir bakiyorum hiçbir şey kalmamış inan. Acayip bir duygu tarifi yok valla bebisle de eşimle birlikte ilgileniyoruz çok güzel anilarimiz oluyor onun için de ayrica keyifliyim

Ah canım sınavdan geçiyoruz oğluna acil şifalar olsun inşallah her şey yoluna girecek canım benim ,

Daha da keyifli olacak ağrılar acılar dinince

Daha da keyifli olacak ağrılar acılar dinince
Kuzum sütüm çok çok azdi geç geldi şırınga ile besledik sonra da ne yaptıysam memeyi almadı. Bugün yine denerken sıktı damagi ile ayağa hopladim başladım ağlamaya. Kayınpederimle kayınvalidem gelmişti meme nutugu çektiler sanki ben çok meraklıyım biberon ile süt vermeye üzüldüm biraz. Bir de gebelikte sağ koltuk altımda aksesuar meme dokusu oluşmuştu ona da süt dolmuş onun acısı da ayrı yani. Biraz modun düştü ister istemez bugün

Allah'ım yardımcın olsun inşallah canm
Kizlar sütünüzü nasıl arttirdiniz?
Bn su ve beslenerek kötü ama bn o gün az yediysem istedim kadar su icum rezene çayı vs icim az gliyo ama yemeğimi düzenli yemeye başladım suyumh ictim çok şükür gldi

İki çocuklu anneler gününüz nasl geçiyo atlatabildnizmi eski hayatınıza hemen döndünüzmu bundan kastım düzensiz oturdumu ağrı yorgunluk bitimi sizde büyük oglum kardeşini çok seviyo ama .sanki onla az ilgileniyorum hisi veriyo bna bugün birdrn sinirlendm dediki onu cok seviyon ondan bna kızdın bu bni çok üzdü ama gerçekten bn daha kndimi toparlyamdm sanki küçüğünede yetrmiyorun gibi hissediyorum kndimde duş al iş yap yemek ye kndime ayrdim tek vakit duş

Kuzum 3. Gün adam akıllı süt gelmeye başlıyor. O konuda moralini bozma. Eczaneden bestlak damla al ben günde 1-2 kullanıyorum tamamen bitkisel sütü güzel arttırıyor. Birde e bebeklerde promaltlar var onlarda aynı şekilde.Meme acısını çok iyi bilirim tshirtümü ısırarak ağlayarak emzirdim şu 2 gündür hafifledi
Acıdan bi koltuk altıma 3 diğerine 4 tane beze attı kollarımı kapatamıyorum onlarda ayrı bi canımı yakıyor, büyükler böyledir. Sütüm şuan yetmesine Erim kilo almasına rağmen acaba yaramıyor mu diyorlar her ağladığında takılma sen onlara

Kuzum erimi emziriyorsun değil mi? Ay benim oğlan memeyi alınca sanki kötü bir şey almış ağzına verdiği tepkiler öyle hastanede memede süt yokken daha iyiydi, süt gelmeyince siringa ile mecburen mama verdik hastanede, o oldu daha memeyi tutturamadim. İnatla deniyorum ama bana mısın demiyor bakalım belki tutar

Kizlar sütünüzü nasıl arttirdiniz?
Bol su ve dinlenme sütün en büyük ilacı bence. Gece kız kardeşimi hiç uyandırmıyorum 2. Geceden itibaren ama gündüz 2 saatte olsa mutlaka uyuyorum. Aklıma geldikçe sürekli su içiyorum. Birde sacıbelindeye de söyledim bestlak damla kullanıyorum günde 1 yada 2 kez çok şükür iyi durumda sütüm.

emziriyorum kuzum hiç sağarak vermedim mamada vermedim. Ağlaya zırlaya emzirdim kabus gibiydi şu 8 gün
Biberon rahatlığına alıştığı içinde olabilir ben nisoşta yaşadım onu çünkü. Meme reddine sebep oluyor. Sen diren gerekirse bir emzirme danışmanından yardım al inşallah tutar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…