2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Bebek nerelerdesin
Girince yaz lütfen
Merak ediyoruz
Kizlar hepinizden Allah razı olsun gece 12.30sancilarim başladı evde hafif 2 de suyum geldi sancı arttı 3 gibi hastanedeydim 6.15 de oğlum doğdu rabbim hepinize benim gibi doğum nasip etsin dualarınız için çok sağolun evet çok zordu 3 saat kendi sancım ama suni verilmiş gibi dediler çünkü 1 dakika ara yoktu nefes almak için ama kısa sürdü . Oğlum 3.550 doğdu sağlıklı çok şükür ama henüz tam sütüm gelmedi uğraşıyorum doktor 3. Gün gelir dedi doğum yapmış annelerin önerisi varsa çok memnun olurum sizler nasılsınız doğuran varmı ben cennet kokusundan telefon nedir unuttum giremiyorum

Ben klimasız kalamıyorum tüm gün çalışıyor gece de sürekli. Lavaboya girmek zorunda kalmasam kalkmicam klima karşısından

Ben de normalde çok ter atarım ama bu fevkalade bi ter
Bende klimada yattım bi iki gece hemen üşüttüm çarptı beni. Korkuyorum O yüzden şimdi

Şükürler olsun kavuşmuşsunuz sütün de en kısa zamanda gelir insallah. Bizde seni merak ettik. Sağol canım haber verdiğin için

Yo ona çağırmadiki sadece randvu alıp çocuk doktoruna getir dedi
Kız beni Oğlumdada 7.gün çağırdılar birde 30. Gün dolduğunda gittim yani 2 sefer gittim kızımdada çağırdı hatta 2. Ye gidicem eminim 30. Gün gelişimi için çağıırcak bebekler 30. Güne kadar yeni doğan sayılıyor takipleri yenidoğan polikiliğininde yapılıyor kilo alıyor mu vs diye sen bir araştır bunu

İki kez acilden giriş yaptk oda sarilk için çağırmışti
Bende acile gittim de tatile denk geldik diye acile görünün dediler ama yenidoğanada gidin dedi hatta prametüre bölümüne randevu verdi en son gittiğimde ayın 24üne birde sana sorayım bebeğin kaç dk emiyor benim kız 10 dk emiyor uyuyor ama şöyle sütüm aşırı hızlı akıyor bazen boğazına takılıyor genzine gitmesin diye sırtını topluyorum öyle emmeye devam ediyor yani sütüm fazla akıyor doyuyor mu ya kilo alımı az dedi ya kafama taktım ben onu bez sayısı da iyi kendide 2 saate bir uyanıyor kafama çok taktım ya

Ya Allah analı babalı büyütsün çok sevindim maşAllah subhanAllah

Yeni doğana kontrole gitmedin mi?
İki kez acilden giriş yaptk oda sarilk için cagrk
5 dk emip birakiyo sonra tekrat tuturyom bir 10 dk dahs emiyo cnm bizim kilo alimiz iyi çok şükür ama iste uyandırmk zor yok vllha bna bir yerden gün vermediler

Araştrym cnm da nasl yapm internet te çok fazla yanlış bilgi vsr birilerine soram

Maşaallah canım baya hızlı ilerlemiş çok geçmiş olsun gözünüz aydın Rabbim hayırla sağlıkla kolaylıkla büyütmeyi nasip etsin

Hıçkırması sağlıklı bir şey miymiş? Benim dobby belki günde 5 kere uzun uzun hıçkırıyor.

Maşallah hayırlı olsun gözün aydın canım kavustun bebise hosgeldi bebis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…