2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Kızlar tecrübenize ihtiyacım var. Karındaki sertleşme kasılmalar kac dakika sürüyor sizde? Ağrı eşlik etmiyor ama uzun süren sertleşme var kasılıp kalıyor karnım
Cnm uzu surmuyor ama benim bildigim ve bana soylenilen önemli olanin duzenli araliklarla kasiliyor olmasi dogum isareti. Yani ornegin 3 dk arayla mi geliyor sabit duzenli. Fakat sen bu sertlesme cok uzun suruyor diyorsan ben olsam doktora giderdim cunku benim doktorun bugun ilk baktigi karnim sert mi yumusak miydi sert olsaydi nts ye sokacakti

5 dkyi geçiyor canım sabahtan böyle birşey yoktu şimdi başladı o yüzden biraz tedirgin oldum teşekkürler yorumun için

Allah yardımcın olsun canım çok dikkat et kendine yat dinlen son zamanlarını yorma kendini

Ya bnimki gündüz uyanıyor ağlyo emiyor da gece 6 12 arası zor kaldiryom sonra ikide başlıyor ağlyo bir türlü dalamiyor gaz damlası alcm da doktor sıra bulmayı bkliyom inşallah bulursam
Ben süt gelmemesinden endişe ediyorum kızlar ya , almamız gereken önlemler var mıdır bunun için ? illa ki geliyor mu süt geç de olsa ?
İçini ferah tut geliyo yeterki stres yapma
Kabak çekirdeği ve maden suyu bnim güzel kilo alıyordu onları yiyince doktor ultrason da çok görünce biraktm keşke birakmassydim oğluşum birazdaha toplu glirdi

Benim doktorum da muz tahin ceviz önermişti

Kızlar tecrübenize ihtiyacım var. Karındaki sertleşme kasılmalar kac dakika sürüyor sizde? Ağrı eşlik etmiyor ama uzun süren sertleşme var kasılıp kalıyor karnım
Benim 30-35 saniyeyi buluyor bazen. Burundan derin nefes alıp ağızdan yavaş yavaş veriyorum aynı sırada karnımı da ovuyorum o zaman biraz rahatlıyor. Ama mesela iki gecedir adet ağrısı gibi bir ağrıyla kasılıyor. Düzenli olmadığı için dikkate almıyorum

Ayy korktum ama korkacak bişey yokmuş bir uyuştum iki dk karnıma el değdi gibi oldu hooop kızı yanağıma mucuklattılar çok güzeldi. Dikiş atılsa gidip sevsem diye delirdim ahhh
Çok geçmiş olsun gözünaydın iyi günlerde büyüt inşallah ❤baş ağrın olmadı dimi. Nasıl geçti nasılsın

Hiç sorma. Normalde de aşırı terlerim. Hele şimdi sabaha kadar 4-5 kere tsört degişiyorum. Saçlarım ıpıslak uyanıyorum. Ve yorgun uyanıyorum haliyle.
Aaa bende geceden sabah 4 takim degistiriyorum her gun onlari yıkamak zorunda kaliyorum bu yüzden. Saclarim zaten dustan cikmis gibi.. ve dun gece sadece 2 saat uyudum saka gibi

Yeni doğana kontrole gitmedin mi?

Aaa bende geceden sabah 4 takim degistiriyorum her gun onlari yıkamak zorunda kaliyorum bu yüzden. Saclarim zaten dustan cikmis gibi.. ve dun gece sadece 2 saat uyudum saka gibi
Çok zor demi ya insan yoruluyor. İnşallah ödem atıyoruzdur kendimi öyle teselli ediyorum. Çünkü elim ayağım şişmiyor

Hiç sorma. Normalde de aşırı terlerim. Hele şimdi sabaha kadar 4-5 kere tsört degişiyorum. Saçlarım ıpıslak uyanıyorum. Ve yorgun uyanıyorum haliyle.
Ben klimasız kalamıyorum tüm gün çalışıyor gece de sürekli. Lavaboya girmek zorunda kalmasam kalkmicam klima karşısından

Ben de normalde çok ter atarım ama bu fevkalade bi ter

Tahin bana inanilmaz kilo ve sivilce yapiyor oyle boyle degil ama ceviz ve avakado ile bir karisim yapabilirim sanki. Teşekkürler cnm
Olabilir kişiden kişiye değişiyor
Ben de pazartesi doğum yapcam günde 1 tatlı kaşığı tahine zorluyorum kilo alsın diye. Sabah 5 gibi yedim hıçkırık tuttu bebeğimi uyandım 9-10da baktım tekrar hıçkırıyor. Sağlıklı demekmiş bu da inşallah kilo da alıyordur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…