2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Ay maşAllah sağlıkla gelsin canım

Kız bir acile görünsene Allah korusun zamanında doğsun inşallah canım
İlçede yaşıyorum ne nst var ne ultrason doktorumda bir saat uzaklıkta iyice kendimi dinleyip öyle gitmek istedim. Çünkü doktorum dün erken gelmek isterse artık ne ben engelleyebilirim nede sen birşey yapabilirsin dedi. Elinden birşey gelmeyecek onunda bol su içip kendimi dinliyorum

İnşallah zamanında gelir cnm

Nasl gidiyo uyanmalar başladı birden bir ağlyo sanki cani yandi kucağıma aldim duruyo
Ben kafayı yeme aşamasındayım bacım bugün zorla uyandırdım hep gazı var o yüzden emerek uyuyor zor bırakıyor üstelik afedersin göğüsüm de süt bırakmicak şekilde emiyor az öncede gazından dolayı uyumuyordu garip bir şekilde ağlamıyor bekliyor aranıyor en son uyku uyanıklık arası ağlıyor gel artık kadın der gibi gaz damlası da fos çıktı karnıma yatırıp uyutuyom bende rahat uyuyor

Ben süt gelmemesinden endişe ediyorum kızlar ya , almamız gereken önlemler var mıdır bunun için ? illa ki geliyor mu süt geç de olsa ?

Kızlar tecrübenize ihtiyacım var. Karındaki sertleşme kasılmalar kac dakika sürüyor sizde? Ağrı eşlik etmiyor ama uzun süren sertleşme var kasılıp kalıyor karnım

Kizlat selamlar benimde bugun kontrolum vardi 35+4 civariyim bende bebisin kilosu 2600 ama doktorum az buluyor beslenmene dikkat et kilo alsin diyor sabah gec yeme erken ye dedi vs. Bir de bu vajinaya giren elektrik carpmasi magnezyum eksikligindenmis. Ben gun asiri içiyordum aksine gunde 2 tane ic dedi. Kilo aldirmak icin ne yapacagim ben ya avokado onerdi doktorum baska neler iyi gelir ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…