2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Merhaba kızlar açılmam var ama doğum erken doktorum 2 hafta daha durması iyi olur dedi 2,5 cm açılmam var ne kadar dayanır acaba başına gelen var mı

Yaaa cok heyecanli ben de geri sayimdayim. Son 3 gun.. cumartesi vuslat insallah saglikla kucagimiza aliriz

Merhaba geleceğin anneleri,öncelikle sizleri tebrik ederim,doğumunuz yaklaşırken kafanızda emzirmeyle ilgili stresler soru işaretleri varsa destek olmak isterim. Ben de halihazırda bir emziren anneyim,bebeğimin doğumuna birkaç hafta kala bir emzirme danışmanından evimde destek aldım ve inanılmaz faydasını gördüm, doğumdan sonra iyikim oldu.Gelişime açık, öğrenmeye hevesli bir anne olarak ben de eğitimimi tamamlayarak emzirme danışmanı sertifikamı aldım,bana iyi geldiği gibi başka gebe hemcinslerime de bilgim ve deneyimimle iyi gelmek isterim.Ankara’da yaşıyorum ,eğer düşünürseniz özelden iletişim kurabiliriz.Hoşçakalın

Ben de 36 oldum bugün. Regl ağrısı bende de var bi süredir düzensiz. Temizlik tamam çantalar hazır. Bugün çikolatalar geldi, bayram öncesi kapı süsüm gelmişti. Bi hediyelikler kaldı kargoda o da gelmek üzere. Yarın muayenem var ve ilk nst'ye gireceğim bakalım merakla ve heyecanla bekliyorum

Direkt yediğin yiyeceklerle alakalı olmuyor. Bazen ne yapsan olmuyor. Doğduğunda göreceğiz büyükler mi küçükler mi
Kesinlikle katılıyorum ben 152 boyundayim minyonum kızım 9 yasında 140 ve iri yarı. Ailede iri kemikli kimse de yok. Kacıncı kuşaga çekti kim bilir. Genlerimiz herşeyimiz

34+4 müsün. Ee daha senin baya var canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…