Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    143
Kızlar merhaba sağ göğsümun hemen altında kaburgamin iç tarafında özellikle yattığım zaman çok yoğun bir şekilde karıncalanma oluyor ve artık çok rahatsız edici boyuta geldi geceleri özellikle . Ve sebebini bulamıyorum 1 hafta sonra kontrolüm var sorucam ama bence bebekle ilgili değil . Aynı şeyi yaşayan varmı bazen aglayasim geliyor o his çok sinir bozucu
Süt iniyor bacım benimde vardı aylar önce öyle bir his ilk oğlumda 6 aylıkken süt inmişti bundada 4 aylıkken indi hatta bazen sızıyor kıyafetlerime sinir oluyorum sende fark edersin bir kaç gün sonra sütten olduğunu dolar sütle göğüsler

Süt iniyor bacım benimde vardı aylar önce öyle bir his ilk oğlumda 6 aylıkken süt inmişti bundada 4 aylıkken indi hatta bazen sızıyor kıyafetlerime sinir oluyorum sende fark edersin bir kaç gün sonra sütten olduğunu dolar sütle göğüsler
Benim hiç öyle süt ya da sıvı gelmesi gibi bir durumum olmadı yaa. Normaldir inşaallah

Egzersiz dersine katıldığım hoca dedi. Mfk nasıl isterseniz öyle yatın diyor da oturmayı da söylediğini duymadım ben 😅
Ya kızlar mfk ki nedir bugün çok değişik şeyler duyuyorum burdan gidip o perie masj araştırp kocamla oğlum görümcem yanında oha diye güldüm onlarda meraklı ne ne diyo omuz masji iyi geliyormuş gebeliğe dedim ikisi döndü tv izlemeye dvm eti🤣şimdi mfk ne diye bakmaya korktum 🤣

Ya kızlar mfk ki nedir bugün çok değişik şeyler duyuyorum burdan gidip o perie masj araştırp kocamla oğlum görümcem yanında oha diye güldüm onlarda meraklı ne ne diyo omuz masji iyi geliyormuş gebeliğe dedim ikisi döndü tv izlemeye dvm eti🤣şimdi mfk ne diye bakmaya korktum 🤣
Mfk mehmet fatih karslının kısaltması😂 perinatolog kendisi. Ben onun takviyeleri ile hamile kaldim valla bende yeri ayrı😂

😂😂😂😂😂😂😂😂Allh iyiliğini versin ne güldüm gece gece 😂😂😂 mfk bir doktorun adının kısaltması. Dr Mehmet Fatih Karslı

Kızlar size bir sorum olacak görümcem ebe onunla konustum ama anlam veremedik😂
2 gündür idrarımımı yaparken midem agriyor. Normalde hic agri vs yok. Benim sıpa dikine durduğu için mi acaba😂
Olabilir valla benimkide basını mesaneye dayamış mesela kıpırdadıkça acıyla çişim geliyo 😬 kafa ayaklardan daha güçlü daha çok acıtıyo

Rahmetli dedem bütün torunları için erik ağacı dikmiş biz üç kardeşiz üçümüzün ağacıda yan yanaydı seneler önce şimdi ne oldu bilmiyorum ama çok güzel bir düşünce ve sünnet Efendimiz s.a.v ilk yedi gün çiğnenmiş hurma beyaz kundak akika kurbanı doğan bebek için ağaç ve saçını kazırmış çok şükür iki tanesini olsun yaptım biri saçını kazımak diğeri akika kurbanı hatta oğlumun ilk saçını hala saklıyorum tesbih yapıcam Allah nasip ederse ona hediye edicem ileride
Saçını kazıyıp saçı kadar gümüş/altın sadakası sünnet Saçını kazımadım ama ilk saçı ağırlığınca tahmini 5 gr falandı sanırım bağış yaptım. Hurma konusuna cesaret edemem. Hayır kurbanı büyüyene kadar kesilebiliyormuş boynumun borcu bu sefer ikisini aynı anda kestirip aradan çıkarırım inşallah 💙🙏🏼
Ağaç dikme kısmı çok ince bir düşünce yaşadığım yer müsait olsaydı kesinlikle yapmak isterdim 🥹

Kızlar size bir sorum olacak görümcem ebe onunla konustum ama anlam veremedik😂
2 gündür idrarımımı yaparken midem agriyor. Normalde hic agri vs yok. Benim sıpa dikine durduğu için mi acaba😂
Ben döndüğünü hissettim ve döndüğü andan itibaren midem cayır cayır yanıyor ağrı yok, şuan kafası sağa doğru aşağıda ayaklar yukarı da öyle bir bastırıyor ki anlatamam mümkün canım 😂

X