Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    149
Ben döndüğünü hissettim ve döndüğü andan itibaren midem cayır cayır yanıyor ağrı yok, şuan kafası sağa doğru aşağıda ayaklar yukarı da öyle bir bastırıyor ki anlatamam mümkün canım 😂
Ben hala kafası nerde totosu nerde çözemiyorum yaa sorun bende mi acaba

Kızlar çok alakasız olacak ama ben çamaşır kurutma teli arıyorum kaliteli. 3. Kez aldim hepsi paslandı. Antalya çok nemli olduğu için balkonda çok paslaniyor evde de hoşlanmıyorum. Şimdi bebisimin kiyafetleri de asılacak o yüzden kaliteli paslanmayan bir şey arıyorum. Önerebileceğiniz bir şey var mi?

Benimde tepinerek çığlık çığlığa emzirdiğim anlar olduğu için gümüş kapak göğüs ucu kremi ilk aldıklarım oldu 😂
İnşallah ağrısız sancısız güzel emzirmeli süreçlerimiz olsun
Gumus kapak aldik tamam. Yine de gogus pedi almalimiyiz acaba. Kapağın ustune koymak icin. Sızıntı olur mu kapaktan

Ben hala kafası nerde totosu nerde çözemiyorum yaa sorun bende mi acaba
Hahhaa hayır tabiki sende değil 😅Birazcık ilk gebelik tecrübesi var kuzucum anlıyorum artık ben bu kontrole gittiğinde ultrason yapılırken örnek veriyorum ayağı burda mı başı burda mı diye sor farkını anlarsın sende 🫠

Kızlar çok alakasız olacak ama ben çamaşır kurutma teli arıyorum kaliteli. 3. Kez aldim hepsi paslandı. Antalya çok nemli olduğu için balkonda çok paslaniyor evde de hoşlanmıyorum. Şimdi bebisimin kiyafetleri de asılacak o yüzden kaliteli paslanmayan bir şey arıyorum. Önerebileceğiniz bir şey var mi?
Valla annem ben evlenirken nerden aldı bilmiyorum ama 7 yıldır içerde dışarda taş gibi ne paslandı ne kırıldı 🤡
Yorumlarına bak bütün satıcıların canım keşke marka bilsem de önersem baya iyi bişey çıktı.

Valla annem ben evlenirken nerden aldı bilmiyorum ama 7 yıldır içerde dışarda taş gibi ne paslandı ne kırıldı 🤡
Yorumlarına bak bütün satıcıların canım keşke marka bilsem de önersem baya iyi bişey çıktı.
Maşallah ya ne güzel 7 yıldır hiç bozulmadıysa. 3yıldır evliyiz her yıl bir tane yenisini alıyorum. Artık sıkıldım bu işten :KK70:
Bebeğin kıyafetlerini yıkayacağım o yüzden düzgün bir şey alayım diyorum. Dün asarken farkettim yine paslanmış, yaz gelmeye görsün hemen nemden mahfoluyor. :/

Kızlar hamilelikte dış çekim yapacak olan var mı ben düşünüyorum ama profesyonel bir şey değil arkadaşımız çeker filan ama konsept yada kıyafet ile ilgili bir fikri olan var mı

Kızlar hamilelikte dış çekim yapacak olan var mı ben düşünüyorum ama profesyonel bir şey değil arkadaşımız çeker filan ama konsept yada kıyafet ile ilgili bir fikri olan var mı
Canım ben beyaz elbise ile plajda internetten beğendiğim bi kaç pozu seçip telefondan çektirdim. Eşimde üniversitede fotoğraf eğitimi aldı eski mesleği fotoğrafçılık çeken kişiye taktikler verdi bi kaç poz bana yetti. Sonra fotoları remini uygulamasıyla düzenledim. Bi albüm yapmayı düşünüyorum hamile kalmadan önce, hamilelik başı,şimdiki fotoğraflar ilk doğduğu gün ve her ay bir iki fotoğrafı 1 yaşına kadar dijital kitap yaptırıcam güzel bi anı olsun istiyorum

Canım ben beyaz elbise ile plajda internetten beğendiğim bi kaç pozu seçip telefondan çektirdim. Eşimde üniversitede fotoğraf eğitimi aldı eski mesleği fotoğrafçılık çeken kişiye taktikler verdi bi kaç poz bana yetti. Sonra fotoları remini uygulamasıyla düzenledim. Bi albüm yapmayı düşünüyorum hamile kalmadan önce, hamilelik başı,şimdiki fotoğraflar ilk doğduğu gün ve her ay bir iki fotoğrafı 1 yaşına kadar dijital kitap yaptırıcam güzel bi anı olsun istiyorum
Çok güzel bir fikir bende yapmaya çalışayım.

Arkadaşlar selamlar , bebek tekmeleyince kasıkta anlık acı oluşan var mı? Yani böyle bir olay yaşayan. Ben ilk defa yaşadım tedirgin oldum biraz .

Saçını kazıyıp saçı kadar gümüş/altın sadakası sünnet Saçını kazımadım ama ilk saçı ağırlığınca tahmini 5 gr falandı sanırım bağış yaptım. Hurma konusuna cesaret edemem. Hayır kurbanı büyüyene kadar kesilebiliyormuş boynumun borcu bu sefer ikisini aynı anda kestirip aradan çıkarırım inşallah 💙🙏🏼
Ağaç dikme kısmı çok ince bir düşünce yaşadığım yer müsait olsaydı kesinlikle yapmak isterdim 🥹
Bende 2.5 aylıkken yaptım saçını kazımaya kıyamadık doğduğunda biraz büyüsün istedik kazıdıktan sonra 1 hafta içinde akikayı kestik çok şükür

Bugün biraz boş vaktim vardı. Etiketleri kesmeye başladım. Dünyanın en güzel işi 🥰

Eklentiler

• 1000029069.jpg
    1000029069.jpg
    180,2 KB · Görüntüleme: 66
X