2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Canım zaten vücut 5. Güne ulaşabilecek kalitede 7-8 tane üretmiyor. 5. Güne ulaşan hep 2 okuyorum bende.
Neden döndürüldü taze transferyapilmadi sizde ?
Bizim merkez de pcos olmasan bile herkese dondurulmuş transferi öneriyor vücut bi dinlensin diye valla açıkçası taze yapmıyorlar bende çok sorgulamadım

Bizim merkez de pcos olmasan bile herkese dondurulmuş transferi öneriyor vücut bi dinlensin diye valla açıkçası taze yapmıyorlar bende çok sorgulamadım
En güzeli.
Benim de dondurulmuş olacak
Cunku genetige gidecek.
Reglimi bekliyorum doktora gitmek için. Geçen aydan bir de kistim var. İnşallah kist erimiştir de tedaviye başlarım. Çünkü 7 saat uzakta doktora gidecem.

Erimiştir canım merak etme bende de kist vardı eridi Pgt li transfer olacaksın demi

Çalışma saatleri daha az ondan , bizim çok uzun çalışma saatlerimiz

İnşallah bu sefer olucak:) aklım hala testteki silik çizgide. 29 ocaktan bu yana çıkarmı acaba daha önce çık çıkmamıştı. Yalancı pozitifi bile ilk defa görüyorum
Benim cikiyor bildigim icin sevinmiyor..belirginlesir mi bakalim.. yarin yapicak misin

Amin
Yaaa çok iyiii, Allah tamamnına erdirsin inşallah sağlıkla kucağınıza alın, ilk denemenizmiydi sizin
Amin inşallah değerin artması için artık dua edicez bakalım çok yeni daha ama en azından bütün merakım vs gitti içimde kalmadi. Evet ilk denemem şükür elhamdülillah darısı inşallah sizlerin basina peş peşe haber vermek nasip olur inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…