2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Arkadaşlar değerim 52 çıktı sizce iyimi
Öncelikle kocaman maşallah darısı başıma kız. Test gününde yapsaymışsın canım 100 küsürlerde çıkacakmış maşallah. Doktorun şimdi kan takibi ister şunu belki biliyorsundur ama ben hatorlatayım diğer kanlarını tam 48 saatte bir ve ilk kan verdiğin labda ver canım. Saat oynaması ve lab değişikliği yapmamalısın.

Erkekler hep aynı. Benim eşim 10 gün olmadan idrar testi bile yapmayacaksın diyo bana😁
Benimki de bekle diyor ama ben burda haber aldıkça gaza geliyorummm gizli saklı yapıcam sanırım ama insan hakikaten test yapmaktan korkarmış bazıları yazardı korkuyorum test yapmaya diye şimdi anlayabiliyorum 😢

Benimki de bekle diyor ama ben burda haber aldıkça gaza geliyorummm gizli saklı yapıcam sanırım ama insan hakikaten test yapmaktan korkarmış bazıları yazardı korkuyorum test yapmaya diye şimdi anlayabiliyorum 😢
Evet bende korkuyorum en az 7 gün olmadan yapmıycam diye şartladım kendimi😁
Gelme gaza bekleyelim☺️💆🏻‍♀️

En güzeli.
Benim de dondurulmuş olacak
Cunku genetige gidecek.
Reglimi bekliyorum doktora gitmek için. Geçen aydan bir de kistim var. İnşallah kist erimiştir de tedaviye başlarım. Çünkü 7 saat uzakta doktora gidecem.
Arkadaşım hepimize destek olmaya çalışıyorsun. Senin durumuna benzer şeyler yaşadım biliyorsun. Benim de doktorum transfer yapıp yapmama konusunda çok düşündü sonunda yaptı. Senin tedavinde inşallah en kolayından olur inşallah 🙏
Dua ediyorum senin için☺️☺️

Erimiştir canım merak etme bende de kist vardı eridi Pgt li transfer olacaksın demi
Canım bu konuya onkadar yabanciyim ki, adının pgt mi olduğunu bile bilmiyorum. Doktor yaştan dolayı genetige göndeririz embriyoyu diyor. Süreç uzayacak, ekstra masraf olacak diye eşim razı değil pek, ama doktorun karşısına çıkıp yaptırmayalim diyemiyoruz. Olumsuz olursa keşke dememek icin ne derse yapacagiz.

Kızlar el ayak yanması ilaçlardan mı oluyor bu üçüncü deneyimim ilk kez böyle birsey yaşıyorum transferin 6. Günündeyim.kasık ağrısı hep oldu bu sefer göğüs hassasiyetim çok.belirti aradığımdan değilde ayaklarım çok yanıyor

Arkadaşım hepimize destek olmaya çalışıyorsun. Senin durumuna benzer şeyler yaşadım biliyorsun. Benim de doktorum transfer yapıp yapmama konusunda çok düşündü sonunda yaptı. Senin tedavinde inşallah en kolayından olur inşallah 🙏
Dua ediyorum senin için☺️☺️
Sağol canım Allah razı olsun. Hayırlı haberlerini alalım senin de inşallah.

Canım bu konuya onkadar yabanciyim ki, adının pgt mi olduğunu bile bilmiyorum. Doktor yaştan dolayı genetige göndeririz embriyoyu diyor. Süreç uzayacak, ekstra masraf olacak diye eşim razı değil pek, ama doktorun karşısına çıkıp yaptırmayalim diyemiyoruz. Olumsuz olursa keşke dememek icin ne derse yapacagiz.
Pgtdir canım bizde de doktor isterseniz yapalım dedi spermlerden dolayı ama biz hem eşim hem ben kromozom testlerimizi yaptırdık diye Pgt istemedik tabi ekstra masraf. İnşallah bu sefer doğru embriyoyu bulmuşuzdur 😊

X