2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Bende yarın işe başlayacağım, zaman daha hızlı geçer, zaten oturarak çalışıyorum. Dik oturuncada kendimi bir tuhaf hissediyorum alıştım uzun oturmaya

Bende yarın işe başlayacağım, zaman daha hızlı geçer, zaten oturarak çalışıyorum. Dik oturuncada kendimi bir tuhaf hissediyorum alıştım uzun oturmaya
Cok oturmakta iyi degil arada tur at .
Ben de 2 gun evde 3 gun sirkete gidiyorum..
Kizlar bazi ilaclarim bitiyor saglik ocagindaki dr yazabiliyor mu.. ignelerim bile test gunume kadar yetmeyecek. bana cok gec gun verdi yaa

Kizlar bazi ilaclarim bitiyor saglik ocagindaki dr yazabiliyor mu.. ignelerim bile test gunume kadar yetmeyecek. bana cok gec gun verdi yaa
Progestanı aile hekimi yazıyor canım sormuştum ben ekstra başka bişey kullanmadığım için bilemiyorum

Bu ilaçların hangisini devlet karşılıyor ki hiçbirini sanki :) yoksa ben mi enayikuşum

Bende yarın işe başlıcam beden eğt. öğretmeniyim nasıl yapcam düşünüyorumekstra haftanın 3 günü voleybol kursum var okulda. Kara kara düşünüyorum walla
Spor salonunda ekrana video yansıt ve o şekilde yapsınlar hareketleri voleybol kursunda da keza öyle canım taktik izleyip uygulasınlar

Merhaba bizim de sperm kaynaklı bu 2.denenmiz olacak bende bi sorun gözükmüyor şimdilik. Bize de doktor ilki olmayınca senden çok umutluydum şaşırdım falan dedi embriyoda bozukluk olmuş olabilir tarzı bişey söyledi. Bizim spermler baya kötü sayı olarak çok az sizin de mi öyle acaba

Bu ilaçların hangisini devlet karşılıyor ki hiçbirini sanki :) yoksa ben mi enayikuşum
Ben de hep aldimda.. simdi biterse yazdirabilir miyim bilmiyorum..ignelerim daha var ama test gunune kadar yetmeyecek.
Adet tarihim 14 u test 19u orayida anlamadim zaten.. opu da tam ymrtalam tarihimde oldu...ya negatifse fazladan neden ilac igne vs kullanmis olacagim..valla yazik bize.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…