2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Off benimde ayaklarım donuyor ya neden böyle

Canım ben ilkini kendi gittiğim yerde yaptırdım 2. yi çalışcağım için okulun yanında bir hastane var orda yaptırcaktım yaptırmayayım mı ne dersin aynı yere mi gideyim kafam karıştı valla

Canım ben ilkini kendi gittiğim yerde yaptırdım 2. yi çalışcağım için okulun yanında bir hastane var orda yaptırcaktım yaptırmayayım mı ne dersin aynı yere mi gideyim kafam karıştı valla
Canım kesinlikle labdan laba fark oluyor hem 48 saate hem de aynı lab olmasına dikkat et. Doğru kıyas için bunlar elzem

Pgtdir canım bizde de doktor isterseniz yapalım dedi spermlerden dolayı ama biz hem eşim hem ben kromozom testlerimizi yaptırdık diye Pgt istemedik tabi ekstra masraf. İnşallah bu sefer doğru embriyoyu bulmuşuzdur
Canım pgt olunca döllenen tüm yumurtaları mi gonderiyor ?

Kızlar 6. Gün açık kahverengi leke geldi sildiğimde peçeteye ilk kez böyle birsey oluyor sizce korkmalı mıyım
Canım Pozitif olanlarda böyle lekelenme geliyor
Yerleşme kanaması.
Tutmayanlarda zaten ilaçları kullanmayı bırakana kadar bir lekelenme başlamıyor. Hamilesindir inşallah.

Pgtdir canım bizde de doktor isterseniz yapalım dedi spermlerden dolayı ama biz hem eşim hem ben kromozom testlerimizi yaptırdık diye Pgt istemedik tabi ekstra masraf. İnşallah bu sefer doğru embriyoyu bulmuşuzdur
Canım Kromozom testlerinizi nerede yaptırdınız bende bir embriyom genetiğe gitti yaşım 40 olduğu için doktor istedi eğer öyle bir
Test varsa bende yaptırmak isterim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…