2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar beklemek ne zormuş ya , test yapsam mı diye düşünüyorum ama negatif çıkar diye de çok korkuyorum, pozitif düşünmeye çalışıyorum ama içimde hep bi korku
Aa yeni gördüm test yapmamissiniz, kendinizi nasıl iyi hissedecekseniz öyle yapın , ben yarın yapacağım bakalım

İçime sindi çok şükür ama siz de çok doğru bi seçim yapmışsınız. Benim hiç tanıdığım olmadığı için kimseden tavsiye alamadım, göz kararı seçtim gibi oldu

Heyecanlandım ben şimdi valla aklınıza koyduysanız yapın madem ama test gününüzde illa yeniden yapacaksınız iyi haberlerinizi alalım inşallah ağlamayın ama her şeyin hayırlısı diyin nolur

Bugün erken gebelik testi aldim yaptım ve sonuç baya bariz tek çizgi. Ben elendim ,siz devam edin
Öyle düşünmeyin bence boşa üzüyorsunuz kendinizi test gününü bekleyin lütfen bozmayın moralinizi. Erken gebelikte bile çıkmayabiliyor zira onların da yakalayabildiği bir değer var belki kan testi gününüzde 25 ile öğreneceksiniz idrar testleri 250 yi bile bazen yakalayamıyor.

Bilmiyorum ama ümidim kırıldı biraz. Baya da dikkat ettim ama olmayınca olmuyor demek ki. Kendimi zaten transfer günü bile gebe olacakmışım gibi hissetmemiştim. Belki de hiçbir zaman çocuğum olmayacak
Yapmayın nolur böyle baktım da ilk sayfadan daha transfer olalı 6 gün olmuş çok erken çook

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…