2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Ben de özellikle yoğurt ve süt çok tüketiyorum. Neden yoğurt dut tüketme dedi ki acaba şimdi ben çok tuketince endiselendim. Sebebini söyledi mi canım
Sebebini sormadım , bayağı bi şeyler söyledi sal sosis et gibi ürünler değil sebze ağırlıklı beslen yoğur süt ürünleri yeme, bitki çayı içme, çay kahve en fazla birer bardak iç , bu şekilde söyledi

İlk güzel haberimizi aldık çok şükür 🙏 Ben inanıyorum bu ay bizim ayımız olacak inşallah 🙏
İyice kesinleşsin de rahat bir ohhh diyelim hep beraber. Sen bu topiğin ilk mucizesi oldun bizde senin peşinden takipteyiz 🧿🧿
🥰🤲🏻😍 Bende inanıyorum canım inşallah bu ay beklediklerimizin emeklerinizin karşılığını alalım 🤲🏻🥰 Rabbim isteyen herkesin kucağını doldursun en hayırlı şekilde 🥰🤲🏻

Sebebini sormadım , bayağı bi şeyler söyledi sal sosis et gibi ürünler değil sebze ağırlıklı beslen yoğur süt ürünleri yeme, bitki çayı içme, çay kahve en fazla birer bardak iç , bu şekilde söyledi
Banada aynı şekilde söylendi ama sut için bişey demedi artı yağlı baharatlı yemekleride yasakladı sigarayida yasakladı 😁😁 kizlar aranızda sigara içen varmı varsa nasl baş ediyorsunuz

Banada aynı şekilde söylendi ama sut için bişey demedi artı yağlı baharatlı yemekleride yasakladı sigarayida yasakladı 😁😁 kizlar aranızda sigara içen varmı varsa nasl baş ediyorsunuz
Benn çok kötüyüm bu konuda dün sabah içtim sonra öğlen canım istedi ve yaktım sadece kokusunu aldım bilmiyorum çok zor ağzımın tadı değişir inşallah ilk gebeliğimi öğrendiğim an psikolojikmidir nedir ağzımın tadı gitmişti ve ben hiç tat alamamıştım içememiştim yine öyle olurum inşallah. Sen napıyorsun buldun mu bir yöntem ?

Gunaydin kizlar..bugun transferin 2. Gunu ise basladim...agrim sizim hicbiseyim yok.. agri esigimde yuksektir zaten. Adet vs agrisi da cekmem...belirtim de yok rahatsiz edici bir durumda yok :) 🌸
Günaydınnnn, Benim yine saçma bi şekilde karnım kaşınıyor ara ara ama bende de bir şey yok

Ben tek tuk icerim..gunde 2 tane mesela oglen molasinda sirkette.. o yuzden cok etkilenmiyorum.. icmesemde aramam yani...gercek iciciysen azaltmaya calis.. icemiyorumda diye strese girecegine 1 tane ic :) insallah gebelik olusur ise kesersin. Su donem stresli cunku..ve en az stres ile gecirmemiz lazim.

Kızlar beklemek ne zormuş ya , test yapsam mı diye düşünüyorum ama negatif çıkar diye de çok korkuyorum, pozitif düşünmeye çalışıyorum ama içimde hep bi korku :KK43:

Kızlar beklemek ne zormuş ya , test yapsam mı diye düşünüyorum ama negatif çıkar diye de çok korkuyorum, pozitif düşünmeye çalışıyorum ama içimde hep bi korku :KK43:
Hayırlısı olsun her şeyin öncelikle Allah gönlünüze göre en güzelini versin 🙏🏼 biraz daha bekleyin kaset testler bazen yanıltıyor durduk yere moral bozukluğu olmasın test gününüz ne zaman

Daha önce açılan konuda güncelleme yapılmadığı için süreci daha iyi takip edebilmek adına konuyu yeniden açıyorum kızlar 🥰🥰

Güncelleme yapılmasını isteyenler etiketlerse sevinirim🥰

AnneYaşEmbriyo/ GünTransfer TarihiSonuç
Lilakahve Lilakahve 321 adet 5.gün9 Şubat
@Papatya6565291 adet 5. Gün9 Şubat
@nbbn402 adet 3. Gün6 şubat
@tomrisn251 adet 5. Gün19 Şubat
@Utkukuss312 adet 5. Gün13 Şubat
@tatli37372 adet 5. Gün7 Şubat
@dumansmom322 adet8 Şubat
@esmavi1 adet 5. GünŞubat 3.hafta
@nuratly221 adetŞubat 3.hafta
@kalburayuz32Şubat 3.hafta
@Allesiaa261 adet 5.günŞubat 3.hafta
R rosee67 401 adet2 şubat
H Htc1059 402 adet 5.gün8 Şubat
@turkuaz 92 adet 5. Gün5 Şubat
@Zurich422 adet 5. Gün5 Şubat
@gulcan14271 adet 5. Gün12 Şubat
@denizperisii281 adet 6, Gün
edosko edosko 381 adet6 Şubat
@elbet1gun322 adet 5. GünŞubat 3.hafta
namuzmr namuzmr 301 adet 5. Gün2 Şubat
@Gul220301 adet 5. GünŞubat 5. Hafta
@royal4302 adet 4.gün3 Şubat
@perald305 adet 5. Gün
@sedoss34332 adet 5.günŞubat 3.hafta
G gokcenalpk 352 adet 5. Gün3 Şubat
@emreko332 adet 5. GünŞubat 4. Hafta
@yagmurumsu421 adet 5. Gün2 Şubat
@Lovelyy35293 adet 3.günŞubat 4. Hafta
@Ay42382 adet 3.gün3 Şubat
@frdn361 adet16 Şubat
@beyhudertler321 adet 5.gün13 Şubat

E Eftelya3535
2 adet 5. Gün3 şubat
@nehirgibi99271 adet 5. Gün6 Şubat
S semraitmc 281 adet 5.gün5 Şubat
@zehraamm1282 adet 5. Gün5 Şubat
Merhaba herkeseee
Beni de listeye ekler misin 😊 32 yaşındayım 3.denemem olcak şubatın 3. Haftası transfer olur diye tahmin ediyorum bakalım hayırlısı😊 2 tane 5.gün embriyosu transfer edilecek bu kez ilk ikisi de tutunmuştu ama biri 7 haftalıkken kalbi durdu ikincisinde de kanamam oldu 5. Haftada düşük yaptım ikincisi aralık ayındaydı. İnşallah bu kez tutunur ve sağlıkla devam eder. 2.den sonra kromozom testi verdik eşimle, genetik hastalık çıkmayınca pgt istemedi doktorum tekrar transfer denemeye karar verdik. Herkes için hayırlısı olsun bebişlerimizi kucaklarımıza alalım sağlıkla inşallah..Diğer gruba da yazmıştım ama eklenmedi güncellenmediği için eklerseniz sevinirim :)

X