2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Inan bende korkuyorum. Artik kan vermenize gerek yok dediler ama haftaici bidaha kan versem mi saglik ocagina diye düşünmüyor değilim
ay ben de düşünüyorum şahsen. var mı yok mu bilmiyoruz bir şey olsa anlamayız. cok sancılı bi süreç.

Sadece tüp bebek degil mi volkan hoca siz nerde oturuyorsunuz bu arada hastane bana çok uzak ama bilmiyorum
Volkan hoca hem tüp bebek sonrası gebelik takibi yapıyor ben sekretere sordum geçebilir miyim sonrası ona diye evet dedi Bende Dikilideyim 1 saat sürüyor gitmek ama burda hiç güzel hastane ortamı yok özelde yok zaten. Sağlık sigortam var o yüzden aynı hastanede düşünüyorum ki karşılasın. Siz nerde oturuyorsunuz?

Bende karabaglardayim benimde 1 saat mesafe de ama bende biraz alternatif var egepol var yakınımda volkan hoca çok iyi Funda hoca yokken o muayeneye girmişti bana ama bilmiyorum biraz araştırıp karar vericem sağlıkla ilerlesinde elbet buluruz. Randevu almadiniz demi siz daha

Evet volkan hocada çok iyi diye duydum ve güleryüzlü hep karşılaşıyoruz o yüzden öyle düşündüm bende hemde tüp bebek olduğu için gelişimide ona göre takip edebilir diye düşündüm ama hayırlısı o günlere yaklaşayımda inşallah. Sizin içinde hayırlısı olsun. Yok hemşirelere bilgi verdim sadece onlarda çarşamba tekrar kan ver artışa göre gün vericez çağırıcaz dediler. Ama çok heyecanlı inşallah güzel artış görürüm. Siz keseyi gördünüz mü? Kaç kare test verdiniz toplam?

24 şubatta transfer olmuştum arkadaşlar. idrar testinde hamilelik çıkmamıştı zaten. Ne yazık ki bugün kan testiyle bunu teyit etmiş olduk Bu 2. Denememdi. Doktor histeroskopi yapalım dedi.Acaba devlet hastahanelerinde bu işlem yapılıyor mu

gecmiş olaun canım. sanmıyorum devlet hastanesinde yapılacagını sana ozel bi tedavi kendi doktorunun onerdigi bir şey devlette yapmazlar bence

Yok persembe 10.günümdü 774 çıktı degerim cumartesi 12.günde 1653 çıktı bugün arayip 12 marta gün verdiler muhtemelen sizede 18-19 mart gibi randevu verirler muhtemelen

gecmiş olaun canım. sanmıyorum devlet hastanesinde yapılacagını sana ozel bi tedavi kendi doktorunun onerdigi bir şey devlette yapmazlar bence
Fiyati biraz fazla gelince sizlere danışmak istedim. Ben Erzurum dayım. Tüp bebek için büyük merkezlere yakin olanlar çok şanslılar.

Canim yapiliyor sanirim ama anestezi vermeden yapiyorlar diye biliyorum o yüzden ben iki kere oldum ikisinde de özelde yaptırdım birini tüp bebek doktorum yaptı rahmi kendisi görsün islemi kendisi yapsin istedim açıkçası

Teşekkürler canım. Bende iyice araştırayım o vakit. Transferi yapacak doktorun bu işlemi yapması tabii ki çok daha mantıklı

Yok persembe 10.günümdü 774 çıktı degerim cumartesi 12.günde 1653 çıktı bugün arayip 12 marta gün verdiler muhtemelen sizede 18-19 mart gibi randevu verirler muhtemelen
Oy maşallah hadi hayırlısı bakalım inşallah keseyi görür güzel haberler alırsınız Peki gebelik hesaplamayı nasıl yapıcaz genelde son adet tarihi diyorlar ama siz hesapladınız mı?

Hayırlı olsun refreez embriyo nedemek ilk defa böyle bir terime denk geldim
embriyolarimi 3 erli gruplar halinde dondurmuşlar. Bir önceki transferimde de mecburen hepsini çözdüler geri kalan iki tanesini tekrar takip edip 5. Güne getirip dondurdurdular (1tanesi dondurulabildi). Onu tekrar 5. Gün olarak transfer ettiler. Kısacası aynı embriyonun 2. Kez donup çözülmesi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…