2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Canım benim ilkinde kimyasal gebelikti ve ilacı bırakana kadar adet olmadım. Ama burada okumuştum kanaması başlamıştı birisinin ilaca rağmen. Test yaptı negatifti sonra ilaçları tamamen bıraktı
Hocam sizin kimyasaldan sonra nasıl bi yol izlediniz? Bize ümit olması açısından biraz anlatabilir misiniz acaba

Inan bende korkuyorum. Artik kan vermenize gerek yok dediler ama haftaici bidaha kan versem mi saglik ocagina diye düşünmüyor değilim
Geçen hafta pazartesi ve Çarşamba verdim tamam dedi doktor artık vermene gerek yok
Ama ben cuma ve pazar yine kan verdim çünkü ikna olamıyorum

Rabbime şükürler olsun Rabbim şimdiden kimsenin kucağını boş bırakmasın kolaylıkla bu mutluluğu nasip etsindondurulmuş 5. Gün embriyosu transferi olmuştum 24 şubatta. Yarın test günümdü fakat bugün verdim transfer günüm hariç 9. Gün 177 çıktı sonucum o güzel haberi aldımm İnşallah herkes alır tüüm gönlümden diliyorum ağlayarak Sonuç nasıl iyi mi bilmiyorum ama bu bile beni mutlu etti hamd olsun Çarşamba günü tekrar kan vericeksin dediler, inşallah güzel artar. Şuan kaç haftalık onu bile bilmiyorum izmir medicalpark funda göde doktorum

3 kisi olduk Funda göde hastasi 3 kişide pozitif

Rabbim kucagina da almayi nasip etsin cok güzel çıkmış sonucun

Selam cnm transfer günü 9 Şubat‘ta değil mi?bnm 9 Şubat 2embriyo
bugün kese göründü 2.kese çok net değil
İnşallah 14 ünde kalp atışı duymaya gideceğiz ozamana netleşir diye düşünüyorum bende .
Olmazsa da canımız sağ olsun

Tebrik ederim sonucunuz çok güzel kat kat artsın inşallah
Hahaha bende öyleyim işte en azindan kontrole kadar vereyim fazla kandan zarar olmaz
Yaniii Noolmuş fazladan kan vermişsem gönlüm ferahlıyo arttığını gördükçe

Tebrik ederim sonucunuz çok güzel kat kat artsın inşallah

Yaniii Noolmuş fazladan kan vermişsem gönlüm ferahlıyo arttığını gördükçe
Ahahaha al benden de o kadar kese kalp atışı sonra tamam sonra vermeyiz zaten Allah allah onlarda 15 gün sonraya randevu vermesinler

Hocam sizin kimyasaldan sonra nasıl bi yol izlediniz? Bize ümit olması açısından biraz anlatabilir misiniz acaba
Kimyasal sonrası dondurulmuş başka embriyolarım da vardı. Doktor hiç üzülme gebeliklerin yüzde 30u kimyasaldır dedi. Daha geride güzel embriyolarımız var diye biraz teselli etti. İkinci transferin zamanı konusunda beklemenin ya da hemen yapmanın bi farkı yok. Kendini hazır hissettiğin zaman ikinciyi deneriz dedi. İlaçları bırakınca regl oldum. Sonraki reglde ikinci tedaviye başladık. Bugün de kalp atışını dinledik canım. Denemekten vazgeçmeyin ümidini kaybetme. O embriyo sağlıklı değilmiş demek ki. Kısmet bir sonrakine olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…