2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Oy maşallah hadi hayırlısı bakalım inşallah keseyi görür güzel haberler alırsınız💖 Peki gebelik hesaplamayı nasıl yapıcaz genelde son adet tarihi diyorlar ama siz hesapladınız mı?
Amin inşallah 🤲🥹 bi uygulama var hekimim yanimda diye ordan hesaplıyorum ben ama normalde de son adet tarihi baz alınıyormuş zaten hesaplayinca da son adet tarihime denk geliyor güzel uygulama indirip bakabilirsiniz 😊

Amin inşallah 🤲🥹 bi uygulama var hekimim yanimda diye ordan hesaplıyorum ben ama normalde de son adet tarihi baz alınıyormuş zaten hesaplayinca da son adet tarihime denk geliyor güzel uygulama indirip bakabilirsiniz
Çok teşekkür ederim indirdim hemen🫢 Benim değişiyo baktımda son adet 25 ocak 5+6 diyor ama trasnfer gününe 24 şubata göre hesaplayınca 4 hafta diyor bilemedim 🤓

Kızlar napıyosunuz sonucu belli olan var mı🤗

Pozitif olanlar sağlıkla kucağına alır inşallah :KK200:

Bende bugün tekrar rahim filmi çekildim. Nisan ayında dondurulmuş embriyomun transferini yapıcaz.

inşallah o zamana kadar kendiliğinden hamile kalırım 🤲🏽

bugün doktora gittim aşırı mide bulantısı için infuzyon verdıler cok rahatlattı 4-5 gün tutuyormuş sonra yıne olursa yıne gıdecekmışım.
Birde sizin dediğiniz prilam ılacını yazdı.

lekelenme içinde merak edilecek birşey yokmuş arkadaşlar, ultrasonda kanama alanı varsa oluyormuş bende yoktu doktor yerleşme kanaması ola bilirmiş dedi,normalde progesteron fitil verıyormuş onuda zaten kulkanıyorum.
Aspirini için de bir kac gün kes dedi takıp et duruma göre başlıycakmışım yine, oksapar iğneye de devam.

sizde durumlar nasıl doktorunuzla görüştünüzmü?

Çok teşekkür ederim indirdim hemen🫢 Benim değişiyo baktımda son adet 25 ocak 5+6 diyor ama trasnfer gününe 24 şubata göre hesaplayınca 4 hafta diyor bilemedim 🤓
Canım transfer gününe göre hesaplaman daha doğru olur. Yani transfer gününden 19 gün öncesi adet gününmüş gibi düşün

Pozitif gören arkadaşlarım sağ kasığım ağrıyor normal mi? Sizde de ara ara oluyor mu ? Endişelenmeli miyim? Bişeyim yoktu bugün başladı

bugün doktora gittim aşırı mide bulantısı için infuzyon verdıler cok rahatlattı 4-5 gün tutuyormuş sonra yıne olursa yıne gıdecekmışım.

lekelenme içinde merak edilecek birşey yokmuş arkadaşlar, ultrasonda kanama alanı varsa oluyormuş bende yoktu doktor yerleşme kanaması ola bilirmiş dedi,normalde progesteron fitil verıyormuş onuda zaten kulkanıyorum.
Aspirini için de bir kac gün kes dedi takıp et duruma göre başlıycakmışım yine, oksapar iğneye de devam.

Ne zaman basladi bulantilarin. Bi de ikizmiydi senin 😇

Bana da aynı şeyleri söyledi kanama alanı görmedi ama rapor yazdı 10 günlük kendini yoracak şeyler yapma dedi aspirini kestirdi

Bana da aynı şeyleri söyledi kanama alanı görmedi ama rapor yazdı 10 günlük kendini yoracak şeyler yapma dedi aspirini kestirdi

Benzer şeyleri yaşadım benden de kan sulandırıcı kestı ama başla demedi kes dedi 2 gün oldu bugün yok kendımı daha iyi hissedıyorm mide bulantım hat safhada ama 6+4 bu arada son adete göre ultrasonda da öyle çıktı

Kızlar napıyosunuz sonucu belli olan var mı🤗

Pozitif olanlar sağlıkla kucağına alır inşallah :KK200:

Bende bugün tekrar rahim filmi çekildim. Nisan ayında dondurulmuş embriyomun transferini yapıcaz.

inşallah o zamana kadar kendiliğinden hamile kalırım 🤲🏽
Lilakahve Lilakahve grupta yazmamissiniz ama bugün kan sonucum 48 geldi. Pozitif

Merhaba kızlar. Benim gibi Beta HCG çok az başlayanlar için söylüyorum. Hiç ümitsiz olmayın. Dua edin. Her kesin bir vakti bir kismeti var.

Transferin
6.günü - HCG 7,6
13.günü -HCG 120
19.gün( bu gün) ve HCG 2592 VE Keseyi gördük.
(Onuda söyleyim 17-18ci günler lekelenme yaşadım)

Yani üzülmeyin çok az başlayıp sonra artım ola biliyor. Bizzat yaşadım. Siz sadece dua edin. Ben her gün Felak,İhlas, Nas ve Ayetel Kürsi okuyorum. Sizde okuyun. Rabbim evlat isteyen her kese nasip etsin. Ben 6 yıldır bu anı bekledim. Çok şükür bu günümüze.

X