2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Canım merhaba bugün bende düne göre daha iyiyimacaba evde yatmak mı iyi gelmiyor diye düşündüm bugün aktiftim çünkü yok gibiydi benim de bulantım.
Gunden gune degisebilir canim..benim zaten tam olarak baslamis degil... hafif hafif. Kizimda da bu zamanlarda baslamisti.artmisti. 8 9. Haftalarda.
Bakalim neler olacak

Benim transferim vardı bugün ama iptal oldu hormonlar tavan yapmış risk falan filan ertelendi donmuş embriyolarım var 2adet sonra dedi doktor transfere yani adet olduktan sonra ne zaman oluyor transfer o kısımda süreç nedir

Canım çok sevindim benim de 13.gün 144 çıkmıştı 15.gün 300 çıktı. Şimdi ne oldu değerim bilmiyorum kese için bekliyorum inşallah bende görürüm sağlıkla

Canım çok sevindim benim de 13.gün 144 çıkmıştı 15.gün 300 çıktı. Şimdi ne oldu değerim bilmiyorum kese için bekliyorum inşallah bende görürüm sağlıkla
Çok teşekkür ederim. İnşallah görürsün. Sen kalbini Allaha tut. İnşallah hayırlı olur isteyen her kadın için. Ben her namazda benim gibi evlat hasreti çeken her kadın için dua ediyorum.Allahın izniyle her birimiz Annelik duygusunu yaşarız

İnşallah canımm benim rahim filminden sonra genelde kendiliğinden de olabiliyormuşDualarım seninle inşallah

Arkadaşlar benim 9.gün değerim 46 çıkmıştı ve öyle üzülmüştüm ki gece uyuyamamıştım üzüntüden mideme ağrılar girmişti…11.gün 27 çıktı değerim ve kimyasal oldu…şimdi hep aklıma geliyor üzülüyorum acaba 46 yı görünce üzüldüm diye mi değerim düştü filan diye…şimdide hep benim yüzümden diyorum ve toparlayamıyorum kendimi…kimyasal geçiren arkadaşlarım sizde nasıl olmuştu o süreci nasıl atlattınız lütfen yardımcı olabilir misiniz

Bende iki kere kimyasal yasadım
Biz ne yaparsak yapalım tutunacagı varsa tutunuyor, tutunmayacaksa ne yazıkki düsüyor
Bende ilk ögrendigimde 30 küsürdü değerim ama kimyasal olabilecegini söylemislerdi
Sonra duserken cok üzüldüm ama kimyasal da gebe kalabildigimize bir isaret olumlu bir sey aslında
Bide doktorlara söyledigimizde doktorlar o kadar normal bir durum olarak karsılıyor ki , bilmeden bile daha önce kimyasal muhtemelen gecirmis oldugumuzu soylemisti
Kendini kötü hissetme lütfen , taş taşıyıp yine hamileliği devam eden oluyor
Önemli olan önümüzdeki sürece bakmamız

Canım kimyasalda 30 dan sonra ikinci kan vermende mi düşmüştü değerin ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…