2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Hayır herhangi bir şey kullanmadım. Hayırlısı hakkımızda neyse hep o olsun. Zor olan işimiz hep kolay olsun. Bu yolun zorluğınu hep yaşayan bilir arkadaşım inşallah içiniz rahat şekilde ilerlersiniz

Ohhh içine sinmişse ne güzell . Bende dr çok araştırdım böyle olduğunu bile bile lades dedim hatta kuzenimde onda tedavi olmuştu baya biliyodum böyle olduğunu ama işinde çok iyi olunca vazgeçemedim bakalım daha neler bekliyor bizi

Şuan ilişki olsa olur mu gebelik peki

Dondurulmuştu 5. gün embriyosu canım. Leke gelmedi kuzum. Senin 3. gün olduğu için çıkmayabilir canım
Doğru söylüyorsun canım sanırım ben 3-4 gün daha bekleyeceğim çok erken cesaret edemiyorum teste ama senin pozitif hepimize umut oldu canım maşallah diyelim

Şuan ilişki olsa olur mu gebelik peki
Allah bilir tabi yüzde yüz bi şey diyemem. Çünkü bazı kadınlar iki kere falan yumurtladığı oluyormuş ama çoook düşük bi ihtimal. Bilimsel olarak çatlatma iğnesinden 36 saat sonra yumurta çatlar ve 24 saat boyunca canlı kalır. O 24 saat içinde spermle buluşursa gebelik oluşur. Aksi halde oluşmaz. Senin progesteron sonucun 7 gün sonraki sonuç. Yani yumurta ya döllendi ya da canlılığını kaybetti. Şu an girdiğin ilişki bi şeyi değiştirmez

Kızlar dün öğlen 12de transfer yapıldı ve aynı akşam baş ağrısı başladı ve hala devam ediyor. Doğal siklus yani ilaç da kullanmıyorum. İlaçsız olup böyle bir durum yaşayan oldu mu acaba. Stres kaynaklı mı yoksa bir belirti mi

Canım sen transfer oldun mu ? Transfer için bana ikinci adeti bekleyeceğiz dediler ama 3. Adet mi bekleniyor
Benim doktorum 3. Adette yapmaya karar kıldı sebebini sormadım valla aklıma gelmedi bekleyecez dedi hemşire bu ay transferim olcak geçen hafta cumartesi adetin2. Günüydü gittim kontrole bu hafta sonu cumartesi de kontrolüm var gitcem inşallah güzel gelişmeler olur adetim dün bitti bugün fitile başlıycam 7 gün kullancam inşallah güzel sonuçlar alırım hepimiz alırız

Vallahi anladığım kadarıyla en başından sonuna her aşamasını beklemek zor içimden bir ses kesin olur gözüyle bakıyor diğer ses de ya olmazsa diyor beklemek gerçekten zor
Ayy ben en çok yumurta toplama sonrası heyecanlanmıştım. Her gün arayıp yok şu kadarı olgun çıktı. Sonraki arayışta şu kadar döllendi falan. Şu kadarı kaliteli gibi telefonlar geliyordu heyecanın dibini yaşıyordum

Aminnnn kuzummm hepimiz görelim bu ay hepimiz için minnoşlarımıza kavuştuğumuz ay olsun
İlk güzel haberimizi aldık çok şükür Ben inanıyorum bu ay bizim ayımız olacak inşallah
İyice kesinleşsin de rahat bir ohhh diyelim hep beraber. Sen bu topiğin ilk mucizesi oldun bizde senin peşinden takipteyiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…