2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Oyleymis. Lanet olsun bunu da ogrendik 😅 millet yumurtlamayi bilmeden hamile kaliyor uhuhuhu 🥹
aynen aynen ve en cok garibime giden ne kadar şanslı olduklarının farkında degiller🙏🏻gercş biz de bu kadar zorlanmasaydık bize de normal gelecekti belki

aynen aynen ve en cok garibime giden ne kadar şanslı olduklarının farkında degiller🙏🏻gercş biz de bu kadar zorlanmasaydık bize de normal gelecekti belki
Bu kadarini da bilmeseydik yaaa. :KK43: hucre sayisina kadar..testteki cizginin kandaki hcg karsiligina kadar... en azindan yorumumuz var 😊 bu da bir sinav. Sonucu guzel olur insallah en kisa vakitte

Bana çok detaylı bilgi verdiler opudan 2 gün önce 10 du kalınlığım bana sorabilirsiniz kafanıza takılanlara elimden geldiğince yardımcı olurum 🙏🏼
Benim de opu öncesi güzeldi kalınlaşmam ama geçen ay transfer öncesi kalınlaşmadı ne yazık ki… bu ay tekrar başladık ama diken üstündeyim yine benzer bi süreç yaşanır diye 🙇🏻‍♀️ doktorum ekstra bant verdi bu ay, siz de kullandınız mı rahim kalınlaşması aşamasında?

Yok istediği sor o yüzden burdayız ama benim doktor ketüm laf çıkmıyo ki ağzından toplam 2-3 cümle kuruyo allah razı olsun 😂
Ben başlayacağım merkezi kararlaştırınca bütün hocaların sosyal medya hesaplarına baktım, burdan hastalarına yazdım. En güler yüzlü ve en konuşkan olanını seçtim 🙈😅 çünkü kendimi biliyorum zaten kafada kurmaya çok meyilliyim. Bi de doktorum az konuşsaydı iyice kafayı yerdim herhalde 😔😅

X