2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Oyleymis. Lanet olsun bunu da ogrendik millet yumurtlamayi bilmeden hamile kaliyor uhuhuhu
aynen aynen ve en cok garibime giden ne kadar şanslı olduklarının farkında degillergercş biz de bu kadar zorlanmasaydık bize de normal gelecekti belki

aynen aynen ve en cok garibime giden ne kadar şanslı olduklarının farkında degillergercş biz de bu kadar zorlanmasaydık bize de normal gelecekti belki
Bu kadarini da bilmeseydik yaaa. hucre sayisina kadar..testteki cizginin kandaki hcg karsiligina kadar... en azindan yorumumuz var bu da bir sinav. Sonucu guzel olur insallah en kisa vakitte

Bana çok detaylı bilgi verdiler opudan 2 gün önce 10 du kalınlığım bana sorabilirsiniz kafanıza takılanlara elimden geldiğince yardımcı olurum
Benim de opu öncesi güzeldi kalınlaşmam ama geçen ay transfer öncesi kalınlaşmadı ne yazık ki… bu ay tekrar başladık ama diken üstündeyim yine benzer bi süreç yaşanır diye doktorum ekstra bant verdi bu ay, siz de kullandınız mı rahim kalınlaşması aşamasında?

Yok istediği sor o yüzden burdayız ama benim doktor ketüm laf çıkmıyo ki ağzından toplam 2-3 cümle kuruyo allah razı olsun
Ben başlayacağım merkezi kararlaştırınca bütün hocaların sosyal medya hesaplarına baktım, burdan hastalarına yazdım. En güler yüzlü ve en konuşkan olanını seçtim çünkü kendimi biliyorum zaten kafada kurmaya çok meyilliyim. Bi de doktorum az konuşsaydı iyice kafayı yerdim herhalde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…