🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Kesin bişey değildir tabi ama benim kimyasal geçirdiğim ay böyle yumurtlamadan itibaren belirgin göğüs ağrısı olmuştu. Bence iyi bişeydendir hormonların bozulmamıştır

Anladım ama gebelik oluşmadı sanırım. Vallahi ne yapacağımızı şaşırdık artık tabi kürleri de verilen ölçü neyse şaşmamak lazım karaciğer değerlerini de bozabilir.
Yok canım oluşmadı oluşması da mucize bu gidişle zaten yaza kadar süre verdim kendime yazın inşallah kalmam kalırsam tüp bebeğe gireceğiz artık

Kesin bişey değildir tabi ama benim kimyasal geçirdiğim ay böyle yumurtlamadan itibaren belirgin göğüs ağrısı olmuştu. Bence iyi bişeydendir hormonların bozulmamıştır
İnşallah öyledir valla onca bozukluğun içinde bir de o çıkmasın yani kaş yapayım derken olanı da bozmamışımdır inşallah.
İnşallah gebeliktendir diyecek kadar bile umudum yok olursa mucize örneklerden biri olurum inan

Hiç yok evimde öyle bişi. Bi kere robotta çekmeye çalıştım hiç olmadı bi bakayım aktara

Yaa benden gizli gizli buraya mi geldiniz sizi kiskandim kizlarla azmettim ayni gun regl oldum bende geldim iste.
Herkese cumleten selamlar Bu ay ben degerlendiremeyecegim icin sizleri takip ederim artik
Sen ben Z zesamu93 artık satbadi olduk kuzu havucu kütür kütür yiyosun bide incir yiyosun bide bi karışım var onu sevayd dan öğreniyoruz. Şimdilik bu kadar bişi kaçırmadın

Yaa benden gizli gizli buraya mi geldiniz sizi kiskandim kizlarla azmettim ayni gun regl oldum bende geldim iste.
Herkese cumleten selamlar Bu ay ben degerlendiremeyecegim icin sizleri takip ederim artik
Canım bu ayı beslenme spor kür olarak denersin faydası olur zararı olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…