🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Süper ne zaman, ne kadar, ne zamana kadar hocam en çalışkan ben olacam

Süper ne zaman, ne kadar, ne zamana kadar hocam en çalışkan ben olacam
Yanlış hatırlamıyorsam öğretmendin de mi canım ben de öğretmenim adetle birlikte başlıyor yumurtlama zamanı bırakılacak diye biliyorum ben ama çok ta emin değilim çok teferruatı önemli mi onu da bilmiyorum. beyons görğnce yazar bize tam düzgün halini

Ee ben yapamayacak mıyım zaten şu an yumurtlamayı bekliyorum. Bakayım bu ay bir serseri serbest stilimi deneyip olmazsa bu küre başlarım

Meslekteşım Öğrenme açlığımla gittim YouTubeden baktım. Saraçoğlu tarifine baktım. Öğütülmüş çörek otunu nerden bulabilirim

Eklentiler

• BBAD1CB5-6B99-41EE-8FDC-8A804A46E6E6.jpeg
    188 KB · Görüntüleme: 38

Topic hayırlı olsun canım. Gebe haberleri bol olsun sağlıkla.

Sat 13 Ocak bat 11 subat

Meslekteşım Öğrenme açlığımla gittim YouTubeden baktım. Saraçoğlu tarifine baktım. Öğütülmüş çörek otunu nerden bulabilirim
Aktarda olması lazım canım tam emin değilim
Bu tarif fazla geliyor sanırım ben de 6 6 12 fiye bulmuştum nerden bulduysam artık.
Evde kaya tuzu öğütücülerden yokmu
Ona koyup kendiniz yapın ben öyle yapıyorum keten tohumunu da o şekilde kullanıyorum.ucuz 2 tane öyle tuz karabiber almıştım öğütücülerini kullanıyorum

Bir bakayım canım sağolasın

Anladım ama gebelik oluşmadı sanırım. Vallahi ne yapacağımızı şaşırdık artık tabi kürleri de verilen ölçü neyse şaşmamak lazım karaciğer değerlerini de bozabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…