🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Valla bebeğim ben uzun zamandir takip etmediğim için hormon bilgilerim falan kaybolmuş hepsi

Seve seve eklerim bebeğimmm umarım artık alırız güzel haberleri

Merhaba canım benide eklermisin bugün itibariyle regl oldum sat 13 Ocak bat 6 Şubat bol hamişli bir topik diliyorummm canlar Mervenur277

Merhaba kızlar hepinize sağlıklı huzurlu mutlu haftasonlarını dilıyorum yaklaşık ıkı aydır bebek istiyoruz ve iki aydır tutturamadık.bir kızım var ona kardeş istiyoruz Allah nasip kısmet ederse. Bol hamişli bir topik olsun insallah tablodakı herkesın yanına hamiş emojileri atılsın bu topikten cok umutluyum Allah gönlünümuze göre versin inşallah yepyeni bir başlangıç yeni umutlar cok heyecanlandırıyor beni

Canım polikistik over olanlarda yüksek olurmuş normalde senin var mı öyle durumun ya da belirtileri varmıydı sende ekstra kıllanma akne falan
Yok bebısm ya hıcbırı yok hemde tam tersı kıllarım cok zayıftır beyaz tenlıyım hıc sıvılcem yok bıtane bıle.bence bende gızlı polıkıstık over varbugun adetımın 3. Gunu bal tarcın corekotunu denıyım dıyorum bı.20 gun hergun bır kaşık yiyeyim.kız ben fsh a çok şaşırdım sımdıye kadar 3 kez baktırdım sırasıyla 9-8-7 cıkmıstı sımdı 5 cıkmısne ii bu anlamadım.salak adam lh ta baksaydı tam anlardık pko varmı yokmu ama bakmamıs sagolsun

İlginç gerçekten lh a niye bakılmamışki ikiz gibi hormonlar söylerken bile dilde ikiz gibiler fsh lh
Aynen lh olsaydı belki oranından en azından anlaşılabilirdi.dediğin gibi fsh ne güzel düşmüş canım bakalım benimki de inşallah biraz düşmüştür en azından . Testesteronu da en iyi doktor söyler herhalde burda çok rastlanılan bişey değil sanırım pek denk geldiğimi hatırlamıyorum ben , genel aramaya da bi yazsaydın canım vardır illaki yaşayan . Çözümü olsun yeter ki bende adetle beraber çörek otu kürüne de başlayacağım komple topicçe başlayalım bence beyons neyin vesile olacağını bilemeyiz:)

Tamam hep beraber baslayalım bebısm ölçülerini ne yapalım? beyons sevayd bebegm fsh ıcın ana formulu soyleyım sana sıgarayı alkolu bıraktım,bol avakodo karnıbahar cevız pırasa havuc vs yıyorum paketlı gıdayı cıkardım sacımı boyamıyorum artık.kesın bunlar etkılı emınım yani.ama düşse ney şimdide pko cıktı basımızaadama daha doluyum ya lh bakmadıgı ıcın,neyse bıdahaki aya baktırırım artık kiii umarım gerek kalmazzaten klomen ıcecem bıdakı aya bıde çatlatma ıgnesı olacakmısım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…