🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Çörek otu bal tarçın kürü kızlar bu ay ki toplu kürümüz olacak katılanlar için 😂 4 çay kaşığı çörek otu 4 çay kaşığı tarçın 10 çay kaşığı bal şeklinde diye benim anladığım beyons beyons daha iyi biliyor yanlış yazdıysam düzeltir 😂
Süper ne zaman, ne kadar, ne zamana kadar hocam en çalışkan ben olacam 🤣😍

Süper ne zaman, ne kadar, ne zamana kadar hocam en çalışkan ben olacam 🤣😍
Yanlış hatırlamıyorsam öğretmendin de mi canım ben de öğretmenim 😂😂 adetle birlikte başlıyor yumurtlama zamanı bırakılacak diye biliyorum ben ama çok ta emin değilim çok teferruatı önemli mi onu da bilmiyorum. beyons beyons görğnce yazar bize tam düzgün halini

Yanlış hatırlamıyorsam öğretmendin de mi canım ben de öğretmenim 😂😂 adetle birlikte başlıyor yumurtlama zamanı bırakılacak diye biliyorum ben ama çok ta emin değilim çok teferruatı önemli mi onu da bilmiyorum. beyons beyons görğnce yazar bize tam düzgün halini
Ee ben yapamayacak mıyım zaten şu an yumurtlamayı bekliyorum. Bakayım bu ay bir serseri serbest stilimi deneyip olmazsa bu küre başlarım🤗

Meslekteşım 😍 Öğrenme açlığımla gittim YouTubeden baktım. Saraçoğlu tarifine baktım. Öğütülmüş çörek otunu nerden bulabilirim

Eklentiler

• BBAD1CB5-6B99-41EE-8FDC-8A804A46E6E6.jpeg
    BBAD1CB5-6B99-41EE-8FDC-8A804A46E6E6.jpeg
    188 KB · Görüntüleme: 38
Güzel annelerim ve anne adaylarım,
Hepimizin güzel haberi alacağı hayırlı bir ay ve topik olsun inşallah. Kimimiz yorulduk, belki kimimiz yeni başlıyor. Ama hepimiz biliyoruz ki yolun sonunda güzel şeyler bizi bekliyor. Şimdi kendini toparla güzel annem, yolculuğumuz devam ediyor 🤎🙏🏻

İsmini listeye yazdırmak isteyen güzel annelerim bana Özel mesaj atsınlar lütfen veyahut beni etiketleyerek sat ve bat tarihlerimizi yazalım.🤍

🤎🦋 SAT BAT SONUÇ
ArasaNillGerek ArasaNillGerek 4 Ocak1 Şubat
@degisimdonusum4 Ocak2 Şubat
beyons beyons 9 Ocak5 Şubat
@Yesmar Yesmarr6 Ocak6 Şubat
Z zesamu93 13 Ocak6 Şubat
Mervenur277 Mervenur277 9 Ocak7 Şubat
@Hayat su10 Ocak7 Şubat
@Askkadiniii12 Ocak7 Şubat
@Eleni112 Ocak8 Şubat
imagination forever imagination forever 11 Ocak8 Şubat
@tufiberry9 Ocak9 Şubat
@rabianizzz12 Ocak10 Şubat
Y Yaseminnn35 13 Ocak10 Şubat
@bestemilka10 Ocak16 Şubat
@kirmizi puantiye

Topic hayırlı olsun canım. Gebe haberleri bol olsun sağlıkla.

Sat 13 Ocak bat 11 subat

Meslekteşım 😍 Öğrenme açlığımla gittim YouTubeden baktım. Saraçoğlu tarifine baktım. Öğütülmüş çörek otunu nerden bulabilirim
Aktarda olması lazım canım tam emin değilim
Bu tarif fazla geliyor sanırım ben de 6 6 12 fiye bulmuştum nerden bulduysam artık.
Evde kaya tuzu öğütücülerden yokmu
Ona koyup kendiniz yapın ben öyle yapıyorum keten tohumunu da o şekilde kullanıyorum.ucuz 2 tane öyle tuz karabiber almıştım öğütücülerini kullanıyorum

Bu tarif fazla geliyor sanırım ben de 6 6 12 fiye bulmuştum nerden bulduysam artık.
Evde kaya tuzu öğütücülerden yokmu
Ona koyup kendiniz yapın ben öyle yapıyorum keten tohumunu da o şekilde kullanıyorum.ucuz 2 tane öyle tuz karabiber almıştım öğütücülerini kullanıyorum
Bir bakayım canım sağolasın🤗

Merhab havucu çiğ yedim inciri kür olarak yapılduğunda prolaktini yükselttiği için kür olarak değil her gün 2 tane olcak şekilde yedim .o kadar bile etkiledi sanırım normalde adete bir hafta kala göğüs şişliği ağrısı olurdu bı defa döngümün 14.gününden itibaren ağrımaya şişmeye başladı ilk defa bu kadar şişti göğüslerim inşallah tek normal olan hormonumu da bozmamışımdır😂
Anladım ama gebelik oluşmadı sanırım. Vallahi ne yapacağımızı şaşırdık artık tabi kürleri de verilen ölçü neyse şaşmamak lazım karaciğer değerlerini de bozabilir.

X