🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Yorumunu okudum da fsh kaç çıkmıştı kaça düştü acaba

Kesinlikle deneyecem en kötü bütün koyarım midede nasılsa öğütülcek

Aynen öyle canım bende başladım 3. Günü başladım bugün 5.gün yumurtlama görünce bırakıyorsun yumurtlamada yakı da takacam 2 gün bakalım inşallah güzel sonuçlar alırız

Kuzum bütün degerlerin güzel bence benimde hamile kaldıgım ay fsh böyleydi e2 de gayet güzel testestoron bildigim kadarı ile erkeklil hormonu oluyor banada yapmışştı doktorum ama neden yaptı kaç çıktı hiç hatırlamıyorum e nabızdan bakim bulursam atarım. İnşallah bu ay hepinizdem güzel haberleri almak nasip olsun Mervenur277

Başla canım bende başladım hamile kaldigim ay kullanmıştım ben inanıyorum bu küre bide kendimizi sıcak tutalım özellikle karin bölgesini çok etkiliyor güzel bir ay olsun bende bu ay herşeyi denicem olmazsa bi dahaki ay klomen kullanırım

Bebısm şimdi toz tarçın aldım,balda tamam,çörekotu öğütülmemiş var,yarın sabah hepsınden birer kaşık koyup yıcemmi?yoksa macun yapıp dolaba koyup hergun o macunu mu yıycemay ne zaman cocuk ıcın degısık bıseylere baslıycak olsam kavga edıyoruz töbe yaabu çok bilmiş görümceler yokmu varyaa çok fenalaaar çook.neyse sinirlenmiycem artık öğrendimki nasılsa barıscaz gunler bosa gitmesin

Senin güzel haberinide dört gözle bekliyorum bitanem

İyi akşamlar canlar nasılsınız ne var ne yok regl sancısı cekıyordum su saate kadar sabahtan beri kötüydüm şimdi biraz düzeldim gıbı oldu ne var ne yokk benim gib regl sancısı mağduru varmı??

4 Çay kaşığı tarçın 4 tatli kaşığı çörek otu 10 yemek kaşığı bal böyle normal 6.6.12 ama öyle çok geliyo ve kalıyor ben 4 4 10 şeklinde Tm geliyor bitiyor sabah ac karna imagination forever O _okyanus

Macun hâline getir karıştır bi tatlı kaşığı ac karna ye bekletmeye gerek yok ama macun haline getir öyle ye

İyi akşamlar canlar nasılsınız ne var ne yok regl sancısı cekıyordum su saate kadar sabahtan beri kötüydüm şimdi biraz düzeldim gıbı oldu ne var ne yokk benim gib regl sancısı mağduru varmı??
Hoşgeldin canım ben de şu an yumurtlama ağrısı var ama tuhaf olan kasığım değil de böbreğim ağrıyor gibi anlamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…