🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Am
Amin canim Allah yoklugunu gostermesin. Şaka maka tabi bi gozlerimiz dolmuyor degil arada nasil ayri kalcaz diye ama iyi tarafini gormeye calisiyorum iste.
Kendimi hayal ettim de kapıda yolcu ederken göz yaşlarımı mendille siliyorum. Kapıyı kapatınca aynı mendille halaya duruyorum falan 🤣🤣🤣 şaka maka özlenir tabi az değil 1 ay yani. Ama yatakta yalnız yatması falan ben olsam çapraz yatarım 🤣🤣 yine de kokusunu özlüyor insan 🥲

Sen ben Z zesamu93 artık satbadi olduk 🤣🤣🤣 kuzu havucu kütür kütür yiyosun bide incir yiyosun bide bi karışım var onu sevayd sevayd dan öğreniyoruz. Şimdilik bu kadar bişi kaçırmadın 😂
Ayyy kür mü kaçırmışım orasını suan ben araftayım belimden asagısını hıssetmıyorum canım regl sancısından öldümm ☹️

Canlarım bebıslerım,bılıyorsunuz artık klomene baslayacagım.bugun adetımın 3.gunu sabah dr kan aldı benden ve sonuclar boyle.Sizce be demek bu sonuclar?pazartesı yorumlayacak.(lh a bakmamıs degısık bı drmus.)eskıden fsh ım 7-8 cıkardı hep 5 cıkması benı cok sasırttı.bu testestron nedır yuksekmı sızce nasıl dusurulur neden yukselır benı aydınlatın mınnoslarım🥰❤️❤️ melisaa93 melisaa93 @melegim can @fnd_50 Mervenur277 Mervenur277 @beyons sevayd sevayd @Afratafrac ve dıger kuzular
Fsh aydan aya farkediyor sebebi ne bende bilmiyorum. Bu ay 5 çıktıysa gelecek ay yine 7-8 çıkabilir. Testosteron hiç bakmadılar bana o yüzden bilgim yok canım.

Hadi inşAllah klomen sana uğurlu gelsin güzel haberini alalım 🤲🏻🥰

Kendimi hayal ettim de kapıda yolcu ederken göz yaşlarımı mendille siliyorum. Kapıyı kapatınca aynı mendille halaya duruyorum falan 🤣🤣🤣 şaka maka özlenir tabi az değil 1 ay yani. Ama yatakta yalnız yatması falan ben olsam çapraz yatarım 🤣🤣 yine de kokusunu özlüyor insan 🥲
Deli ya 🤣Biz biraz dengesiziz galiba 🤣 anlattiklarinin hepsini tam anlamiyla hissediyorum kuşum. Arada ozlemekte iyidir ama. Donunce bebek calismalari tam gaz devam eder.

Hiç yok evimde öyle bişi. Bi kere robotta çekmeye çalıştım hiç olmadı bi bakayım aktara
Şunlar bütün marketlerde var canım ucuz plastik şişeler tuz ya da tane karabiber var içlerinde en mantıklısı bunlar bence.Ama aktardan direkt öğütülmüş halini de alabilirsin tabi

Eklentiler

• IMG_6424.png
    IMG_6424.png
    239,4 KB · Görüntüleme: 50
Yanlış hatırlamıyorsam tüp bebek gruplarında birisinde de okumuştum yumurtlama öncesi çatlamayı kolaylaştırıyormuş ama sonrasında da yenmesi tutunmayı destekliyormuş doktoru söylemiş her türlü faydası var sanırım 😂
Tamamdır canım ben de bugün pik gördüm bugünden başlarım havuç yemeye sağolasın

Güzel annelerim ve anne adaylarım,
Hepimizin güzel haberi alacağı hayırlı bir ay ve topik olsun inşallah. Kimimiz yorulduk, belki kimimiz yeni başlıyor. Ama hepimiz biliyoruz ki yolun sonunda güzel şeyler bizi bekliyor. Şimdi kendini toparla güzel annem, yolculuğumuz devam ediyor 🤎🙏🏻

İsmini listeye yazdırmak isteyen güzel annelerim bana Özel mesaj atsınlar lütfen veyahut beni etiketleyerek sat ve bat tarihlerimizi yazalım.🤍

🤎🦋 SAT BAT SONUÇ
@ArasaNillGerek4 Ocak1 Şubat
@degisimdonusum4 Ocak2 Şubat
@beyons9 Ocak5 Şubat
@Yesmar Yesmarr6 Ocak6 Şubat
Z zesamu93 13 Ocak6 Şubat
Mervenur277 Mervenur277 9 Ocak7 Şubat
@Hayat su10 Ocak7 Şubat
@Askkadiniii12 Ocak7 Şubat
@Eleni112 Ocak8 Şubat
imagination forever imagination forever 11 Ocak8 Şubat
@tufiberry9 Ocak9 Şubat
@rabianizzz12 Ocak10 Şubat
Y Yaseminnn35 13 Ocak10 Şubat
@bestemilka10 Ocak16 Şubat
@kirmizi puantiye
Merhabalar sat1 ocak bat 22 ocak

Yok bebısm ya hıcbırı yok hemde tam tersı kıllarım cok zayıftır beyaz tenlıyım hıc sıvılcem yok bıtane bıle.bence bende gızlı polıkıstık over var😂bugun adetımın 3. Gunu bal tarcın corekotunu denıyım dıyorum bı.20 gun hergun bır kaşık yiyeyim.kız ben fsh a çok şaşırdım sımdıye kadar 3 kez baktırdım sırasıyla 9-8-7 cıkmıstı sımdı 5 cıkmıs😀ne ii bu anlamadım.salak adam lh ta baksaydı tam anlardık pko varmı yokmu ama bakmamıs sagolsun😀
Ben başladım o küre aşkım umarım faydasını görürüz 😅🙏🏻

Hiç yok evimde öyle bişi. Bi kere robotta çekmeye çalıştım hiç olmadı bi bakayım aktara
Canım cignereyek yersin o zaman daha faydalı olur bence hem ben o şekilde kullanıyorum 2 kere kullandım bu kürü ikisinde de gebelik oldu yalnız kimyasal oldu 3. Defa bu ay denicem. Bu kür yumurta geliştirici olarak çok faydası oluyor bence polikistikler özellikle denemeli ☺️

X