🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

İnşallah kuzum inşallah Rabbim bize sağlıklı sıhhatli kucağımıza alıp güzel günler görecek bebişler nasip etsin

Durum bildirimi
Adette 11 gün kala dün kasıklarım da şiddetli bi iğne batması hissediyorum
10 kala demin yani göğüslerimde aynı batmayı hissettim bıçaklanıyorum sandım .
Bu aydan umudum olsun mu kızlar ne dersiniz pek batma hissetmem ben regl ağrısı dışında ağırım olmaz

Kızlar ben Kasım'da sezeryan oldum ve bebeğim bir gün yaşayıp vefat etti . Doktorum 3 ay sonra gebelik düşün dedi . Aranızda sezeryan sonrası hemen hamile kalan var mı veya kalmayı düşünen
Cnm seni anneler topiğinden bılıyorum, başın saolsun rabbım kalp ferahlığı versın

Bnım bi akrabamın 5 aylık kızı var, ve 2 aylık hamileymiş, demekki rahım toparlanmış, olabılıyor. Bnce sen düşünmeye başla, yada bıkaç doktordan daha fikir al

Kuzular sız napıyosunuzdogum ne zaman hayırlısıyla IADK Tikabasa

Ya ne bilim insan kendi içinde şimdi bunlar ay bu yine geldi hala hamile kalamadı gibi düşüncelere giriyor acidiklarini düşünüyor önerdikleri bildiğimiz şeyler canım folik asit vitamin öyle işte
Rabbimin vardır bildiği. Hiç öyle streslere girme. Kayınvalidem beni rüyasında hamile görmüş test yaptım sabah ama dümdüz negatif olmayınca olmuyor hasta haliyle rüyasına kadar girmişim ama nafile

Kızlar benim de yarın regl olmam gerekiyor arada sağ kasıgimda ağrı hissediyorum normalde bel ve karın ağrım oluyordu ama yok sadece göğüslerim ve karnımda şişlik var ama nedense regle sanki daha varmış gibi hissediyorum sizce hamilelik var mıdır ? İki gün once test yaptım ama negatifti

Estağfurullah kuzum birbirimizi bilgilendiriyoruz burda ❤❤benim hepsi normaldi. Buna dayanarak başladım artı olarak şunu söyleyeyim. İncir kürü ayrı yaparsan havucsuz yani yumurta çatlamazsa da kiste de dönüştürüyor. Dediğin gibi prolaktini normalde orta sınır yükseğe yakınsa evet insan korkmalı İbrahim saraçoğlunun videosunu iyice anlayıp ezberleyerek yaptım. Bat günü güzel haberler veririz inşallah birbirimize ❤❤❤❤

İyiyiz cnm çok şukur, doğuma hemen hemen 1 ay kaldı erken gelmesse tabii
Hrsey yolunda rabbim isteyen hrkese versın dıye dua edıyoruzgbe kaldık ama inan dualarımı eksiltmedım hiç
Maşallah kuzumsaglıkla gelsın mınnos inşallahayy zaten ona hıc suphem yokburda bi gönül bagımız varçok değerli birşey bu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…