🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

İyi ayar vermişsin canım eline ağzına sağlık yok hakediyorlar yani arada bir lazım demekki
Aynen öyle canım devam edeceğiz ful motivasyon ful enerjş full pozitiflikle yakalayacağız eninde sonunda

İyi yapmışsın bebeğim haketmis. Kimsenin yolumuzdan döndürmesine izin vermeyeceğiz bu eşimiz de olsa

Allah razı olsun canm
3 farklı doktora 3 aydan sonra düşün dedi . Çok şükür düzenli adet olmayada başladıö bakalım 1 2 ay daha bekleyip genel bi muayeneden sonra düşünecem

Bende cok korkuyorum bekliycem Allah'ın izniyle sağlıklı bir şekilde tekrar nasip etsin Allah
bize
gercekten cok zor herkes bi kere olmuş yine olur diyip geçiyor ama yaşamayan anlamıyor bu durumu
Allah kimseye yaşatmasın .Doğru ve ayrıntılı dua etmek lazım ben yanlış dua ettiğimi düşünüyorum

Yaşamayana çok kolay geliyo canım ama yaşadıklarımızı biz biliriz. Kesinlikle duayı doğru etmek çok önemli ağzımızdan ne çıkarsa onu yaşıyoruz Rabbim doğru zamanda bizlere nasip etsin inşallah

Bazen ayar vermek gerekiyor yılmak yok yola devam

Çok üzüldüm oturdum ağladım.
Niye üzülüyorsun canım bunda bisey yokki erken yaptın testi hem bak olumsuzda olabilir dünyanin sonu değil daha yeni başlamışsın tedavi imtihan dünyası rabbim göstermesin bak çoğu kisiñin başına neler geliyor görüyorsun okuyorsun kendini olumsuza da hazırla ama umudun hep olsun hiç belli olmaz bu işler

Sana ne demiştim o piki göreceksin diye bi tane damara ile böyle büyümez yumuş tamemen kür ve balık yağı etkilemiş bunu hepimizde gördük ay bugünden başla 3 gün üst üste değerlendiriyorsun bide senin este biraz sıkıntı vardı sanki bu dogy pozisyonu mutlaka dene onda sperm daha etkili oluyormuş hadi bakalım olacak bu iş

Haketmiş ama ona müstehak bence ama umudumuzu koruyoruz bebişim hamile kalırsan ona söyleme bi süre görsün bende koca kişisiyle konuşmuyorum

Haketmiş ama ona müstehak bence ama umudumuzu koruyoruz bebişim hamile kalırsan ona söyleme bi süre görsün bende koca kişisiyle konuşmuyorum
Ezıyet etkonusma kendı kabuguna çekilde iyi bi pişman olsun.evde bıcır bıcır hatunun yoklugunu ıyı bı yasasında anlasınlar yoklugumuzu..yaradılıstanmıdır nedır gercekten kafaları çok düz,düşüncesiz sorumsuzlar.aksi tarzda bırını bulan varsa sıkı sıkı sahip çıksın valla

Öyle yapıyorum valla hiç oralı olmuyorum zaten yumurtlama da geçti daha pesindenmi koşacam biraz yanlız kalsinda akli başına gelsin bizimki hepten odun insan bi özür diler gönül alır ama yok ne demişki ne olmuski ben abartıyormuşum da iyi otursun yerinde o zaman boşverdim bende düz kafa aynen

Kızlar, bugün karnında çok ince bir sızı gibi bir girip bir geçen bir girip bir geçen ağrı var neden acaba anlamadım

Aynen canım öyle oldu valla aynen biz karı koca sıkıntılıyız her açıdan hemde öyle bakalım peş peşe 3 gün gideriz gerisi Allah ın takdiri inşallah hep beraber alırız müjdeli haberlerimizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…