🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Kızlar sizce yumurtlama pik zamanı mı asıl hamilelik oluşur yoksa en son çubuk durumunda mı?
Sol taraf T çizgisi

Eklentiler

• IMG_2129.jpeg
    126,9 KB · Görüntüleme: 52
Allah razı olsun teşekkür ederim . Bende tekrar hamile kalmaktan bi bakıma korkuyorum ama geçte kalmak istemiyorum . Tedavisiz hamile kalmıştım ama 18 aydan sonra kalabilmiştim şimdide ekstra beklemek istemiyorum doktorumda hamile kal diyor bakalım hakkımızda hayırlısı . Doğum sonrası bana hemen süt kesen ilaç verdikleri için 32. Günümde adet oldum bu günde 2 . Adetimi oldum bir iki ay dahag bekleyip denemeye başlıycam her halde

3 farklı doktora sordum hepsi 3 ay dedi bende cok şaşırdım her halde benim haftam küçük oldugu için 3 ay sonra kalabilrsn dedi . Ya zaten hemen hemen 6 . Aydan sonra korunmayı bırakacam çünkü aynı şeyleri yaşamaktan korkuyorum . Bu düşünceyi biraz atmam gerekiyor

Allah sabır versin inşallah size . İmtihan inizi kolaylaştırsin.

Merhaba kızlar. Mervenur277 topiğin hayırlı olsun kuzum. İnşallah bol pozitifli bir topik olur. Yaşadıklarımı biliyorsunuzdur belki. Grubu takip edeceğim ben de ama tabi ki biz şuan gebelik için uğraşmıyoruz Rabbim herkese sağlıklı sıhhatli kucağına alabileceği şekilde güzel hamilelikler nasip etsin inşallah. Dua ederken tüm detaylarıyla dua edin kızlar ben hep derdim ki yeter ki olsun herşeye katlanırım. Ama çok zor şeyler yaşadım Rabbim kimseye yaşatmasın

Merhaba canım aa uzun zaman oldu görüşmeyeli iyisin inşaallah mesele tam olarak ne bilmiyorum ama Allah kolaylaştırsin kesinlikle haklısın dua da detay önemli. Allah sabır versin inşallah

Merhaba canım aa uzun zaman oldu görüşmeyeli iyisin inşaallah mesele tam olarak ne bilmiyorum ama Allah kolaylaştırsin kesinlikle haklısın dua da detay önemli. Allah sabır versin inşallah
İyi olmaya çalışıyorum kuzum. Toparlanmaya çalışıyorum ne kadar olabiliyorsa tabi. Gebelik zehirlenmesi geçirdim kuzum maalesef. Umarım düzelirim. Kimseye yaşatmasın rabbim

İnşallah kuzucumm hepimizin güzel haberler aldığı bir ay olsun inşallah
Daha erkenmiş bebişim bazıları erken öğreniyor bazıları adet günü, adetine 3 4 gün var 2 gün sonra tekrarla istersen inşallah çift çizgi görürüzz

Canım kuzum hosgeldın..basın sagolsun…senınle beraber bızde cok uzulduk..Allahım bır daha yaşatmasın..sen çok guclu bır kadınsın.inşallah çok daha guzel gunler gelecekcennet kuşuna saglıklı bır kardes versın Rabbım en kısa zamanda ve esıne sanada saglık mutluluk kalp ferahlıgı..

Sağol kuzum, Allah razı olsun. İnşallah rabbim bize sağlıklı sıhhatli kucağımıza alabileceğimiz bir bebiş nasip etsin. Bir daha bunları yaşamayacaksam çok zordu herşey

Kürden dolayı çok adet ağrılarım oldu normalde adet gecikse de geldiği gün başlamadan 20 dk önce ağrı görürüm ondan hemen sonra kanama başlar. Öyle onun ağrısından yaşıyorum ha geldi ha gelecek moddayım ya kist yaptı bilemiyorum ama bi etkisi var ona eminim ondan 6 gün kala yaptım yoksa bende yapmıyodum. Bugun akşam da tuttu baya kaç kere lavaboya gittim geldi mi diye. Bakalım hayırlısı neyse o olsun artık bugun bi tane test aldım kendimi sınırlandırıyorum allahtan negatifse adete kadar beklerim

Çok geçmiş olsun rabbim tekrar aynı acıyla sınamasın. Hoşgeldin aramıza kuzum ❤

Neler önereceklerdi acaba utanma hiç hepimizin o şeylere ihyiyacı var yalnız ve ilk kişi değilsin bunu yaşayan zaten biz kadınların üzerinde her türlü ağırlık var kendine onu dert edip tatlı canını üzme

Oy kuzum benim kıyamam sana. Rabbim imtihanin zorunu vermesin kimseye. Acını dindirebilecek ne denir bilmiyorum ama senin güçlü olduğunu biliyorum. Rabbim acını dindirsin inşallah

Kızlar merhabalar inşallah şanş getirir hepimize bu mübarek kandilde hepimiz hamile olduğumuzun haberini alırız beni de yazar mısınız ? Sad 11 Ocak Bat 2 Şubat
Arkadaşlar beni etiketlerseniz bir de çok sevinirim kızıyorsunuz sonra neden beni eklemediniz diye ben normalde sık okumadığım için gözden kaçan oluyor sizi de ekleyeceğim umarım bu ay uğurlu gelir size

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…