🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Kızlar ben Kasım'da sezeryan oldum ve bebeğim bir gün yaşayıp vefat etti . Doktorum 3 ay sonra gebelik düşün dedi . Aranızda sezeryan sonrası hemen hamile kalan var mı veya kalmayı düşünen
Başın sağolsun canım bende sezeryanla doğum yaptım doktorum 2 yıl hamile kalmamami söylemişti ama 2 yıldan.once kalanlarda var tabi saglikl doğum yapanlar tekrar başka bı doktora danış ona gore hareket et inşallah 🌸🌸

Kızlar ben 16. 17. Gündeyim ateşim hala 36.3 çıkıyor :KK43: anlamadım ki bu işten bir şey
Canm benımkıde 36.1-36 vs cıkıyor ama pikten once 35.70 -35.80 cıktıgı ıcın hep çizgiyi çekti bana.kış oldugu ıcın boyle bence.bıde sabah erken olcuyossn sende benım gıbı dahads dusuk cıkabılır

Kürden dolayı çok adet ağrılarım oldu normalde adet gecikse de geldiği gün başlamadan 20 dk önce ağrı görürüm ondan hemen sonra kanama başlar. Öyle onun ağrısından yaşıyorum ha geldi ha gelecek moddayım ya kist yaptı bilemiyorum ama bi etkisi var ona eminim 🤦🏻‍♀️🤣 ondan 6 gün kala yaptım yoksa bende yapmıyodum. Bugun akşam da tuttu baya kaç kere lavaboya gittim geldi mi diye. Bakalım hayırlısı neyse o olsun artık bugun bi tane test aldım kendimi sınırlandırıyorum allahtan negatifse adete kadar beklerim 😅
Bebişim kendini en iyi sen bilir tanırsın farklılıklar var diyorsan vardır bu da çook güzel birşey 😍
İnşallah bu ağrıların sebebi bebiştir 🙏🏻
Negatif görsen bile üzülmek umutsuzluğa kapılmak yok ne diyoruz regle kadar umut var, güzel haberlerini bekliyorumm 🥰❤️

Canm benımkıde 36.1-36 vs cıkıyor ama pikten once 35.70 -35.80 cıktıgı ıcın hep çizgiyi çekti bana.kış oldugu ıcın boyle bence.bıde sabah erken olcuyossn sende benım gıbı dahads dusuk cıkabılır
İnşallah bebeğim ya valla bütün umutlarim tükenmek üzereydi gerçi gün aşırı degerlendiriyoruz biz ama yine de sorun olunca insan acaba mi diyor bı de saat 10 da ölçüyordum ben aslında 😅 bugün de mesela 7 de ölçtüm 36.6 10 da ölçtüm 36.4 sanırım dediğin gibi kıştan dolayıdır belki de 😊

Bebişim kendini en iyi sen bilir tanırsın farklılıklar var diyorsan vardır bu da çook güzel birşey 😍
İnşallah bu ağrıların sebebi bebiştir 🙏🏻
Negatif görsen bile üzülmek umutsuzluğa kapılmak yok ne diyoruz regle kadar umut var, güzel haberlerini bekliyorumm 🥰❤️
Tertemiz negatif küre bir hafta ara verip tekrar 21 gün devam. Batı bekleyeceğim artık ❤❤❤

İnşallah bebeğim ya valla bütün umutlarim tükenmek üzereydi gerçi gün aşırı degerlendiriyoruz biz ama yine de sorun olunca insan acaba mi diyor bı de saat 10 da ölçüyordum ben aslında 😅 bugün de mesela 7 de ölçtüm 36.6 10 da ölçtüm 36.4 sanırım dediğin gibi kıştan dolayıdır belki de 😊
Şöyle ornek vereyım sabah yataktan cıkmadan 36 ydı atesım.sımdı 36.80 mesela ölçtüm.anladınmı canım.hergun aynı saatte ve sabah erkenden olcmene vs baglı olarak aşırı degısken bısey ates.

Doktor kontrolü vardı benim de bugün yumurta takibi yapıyorduk. 19 ve 20 mm 2 tane yumurta varmış. Gün aşırı ilişki önerdi bakalım hayırlısı artık ✨

3 farklı doktora sordum hepsi 3 ay dedi bende cok şaşırdım her halde benim haftam küçük oldugu için 3 ay sonra kalabilrsn dedi . Ya zaten hemen hemen 6 . Aydan sonra korunmayı bırakacam çünkü aynı şeyleri yaşamaktan korkuyorum . Bu düşünceyi biraz atmam gerekiyor
Doktorun ne diyorsa onu yap canım hakkında hayırlısı olsun inşallah 🙏

Merhaba kızlar. Mervenur277 Mervenur277 topiğin hayırlı olsun kuzum. İnşallah bol pozitifli bir topik olur. Yaşadıklarımı biliyorsunuzdur belki. Grubu takip edeceğim ben de ama tabi ki biz şuan gebelik için uğraşmıyoruz 😔 Rabbim herkese sağlıklı sıhhatli kucağına alabileceği şekilde güzel hamilelikler nasip etsin inşallah. Dua ederken tüm detaylarıyla dua edin kızlar 🙏 ben hep derdim ki yeter ki olsun herşeye katlanırım. Ama çok zor şeyler yaşadım 😔 Rabbim kimseye yaşatmasın 🙏
Canım benim aramıza dönmene çok sevindim dua konusunda sana o kadar çok katiliyorumki bende hep hamile kalayım diye dua ederdim sonucu kürtaj oldu şimdi hep rabbim bize sağlıklı hamilelik sağlıklı evlat nasip et diyorum bilmeden duaların karşılığını görüyoruz sende lütfen kendini kapatma bebişin melek oldu hep yanında rabbim tez zamanda yerini doldursun sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin🙏😘

Neler önereceklerdi acaba utanma hiç hepimizin o şeylere ihyiyacı var yalnız ve ilk kişi değilsin bunu yaşayan zaten biz kadınların üzerinde her türlü ağırlık var kendine onu dert edip tatlı canını üzme 🙏
Ya ne bilim insan kendi içinde şimdi bunlar ay bu yine geldi hala hamile kalamadı gibi düşüncelere giriyor acidiklarini düşünüyor önerdikleri bildiğimiz şeyler canım folik asit vitamin öyle işte 😅😅

Şöyle ornek vereyım sabah yataktan cıkmadan 36 ydı atesım.sımdı 36.80 mesela ölçtüm.anladınmı canım.hergun aynı saatte ve sabah erkenden olcmene vs baglı olarak aşırı degısken bısey ates.
Evet bebeğim doğru diyorsun hayırlısı olsun ne diyelim
Kaç gibi olcuyon canım benimde hep öyle yumurtlama da 36.1 çıkıyordu çatlamadan sonra 36.30 _36.40 hep böyle çıkıyor bende kıştan dolayı diye düşünüyorum ama bilemedim
Saat 10 gibi ölçüyorum canım bazen 7 de ölçtügum de oluyor ama ben gelişigüzel kontrol edeyim diyorum demek ki kıştan o zaman 😅 bugün mesela 7 gibi ölçtüm yataktan çıkmadan 36.6 çıktı uyudum hemen 10 da kalktım tekrar ölçtüm. 36.4 çıktı smsmsm

Evet bebeğim doğru diyorsun hayırlısı olsun ne diyelim

Saat 10 gibi ölçüyorum canım bazen 7 de ölçtügum de oluyor ama ben gelişigüzel kontrol edeyim diyorum demek ki kıştan o zaman 😅 bugün mesela 7 gibi ölçtüm yataktan çıkmadan 36.6 çıktı uyudum hemen 10 da kalktım tekrar ölçtüm. 36.4 çıktı smsmsm
Ben hep 7 gibi yataktan çıkmadan ölçüyorum 10 biraz geç ölçüm için o yüzden gün içinde değişkenlik gösterir ateş ay bu ay çok merak ediyorum hepimizin sonuçlarını 😅😘

X