🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Cnm seni anneler topiğinden bılıyorum, başın saolsun 🙏rabbım kalp ferahlığı versın🙏

Bnım bi akrabamın 5 aylık kızı var, ve 2 aylık hamileymiş, demekki rahım toparlanmış, olabılıyor. Bnce sen düşünmeye başla, yada bıkaç doktordan daha fikir al
Canım maşallah 34. haftandasın 🧿 nasıl geçiyor zaman

Kızlar pik gördüm 😍😍 ben şok 😂😂 gerçekten işe yarıyor bu çörek otu bence 🙏🙏 ama küçük bir yaramazlık yaptım ben ama etkileyeceğini sanmıyorum ,önceki kullanımımdan kalan bir tanecik femara içtim. Bir tanecik ama bu kadar etkileyeceğini sanmıyorum.hoş etkilemesi mevzu değil de çatlamayıp kist olması korkum sadece.şimdi iki havuç yiyeceğim hemen bakalım yarın nasıl olacak🥳

Eklentiler

• IMG_6573.jpeg
    IMG_6573.jpeg
    72,5 KB · Görüntüleme: 73
Kızlar pik gördüm 😍😍 ben şok 😂😂 gerçekten işe yarıyor bu çörek otu bence 🙏🙏 ama küçük bir yaramazlık yaptım ben ama etkileyeceğini sanmıyorum ,önceki kullanımımdan kalan bir tanecik femara içtim. Bir tanecik ama bu kadar etkileyeceğini sanmıyorum.hoş etkilemesi mevzu değil de çatlamayıp kist olması korkum sadece.şimdi iki havuç yiyeceğim hemen bakalım yarın nasıl olacak🥳
Bebısmmm ben sanaa dedımmm mınnosummm.💃💃💃😁❣️sakın benım gıbı çöp olmasın bu guzel pıkın.hemen degerlendırde cıksın aradan😂

Bebısmmm ben sanaa dedımmm mınnosummm.💃💃💃😁❣️sakın benım gıbı çöp olmasın bu guzel pıkın.hemen degerlendırde cıksın aradan😂
Değerlendircem canım🥳🥳 öyle pek bir beklentim umudum yok ama bu bile bir adım bir gelişme benim için gerisi takdiri ilahi tabiki🙏 aslında sperm açısından sabahları olması daha iyiymiş ama ben sperm sıkıntısından ötürü gece uyumadan değerlendireceğim ki hiç tuvalete bile kalkmayıp öyle uyuyacağım🫠mantıklı mı sence de 🙄

Merhabalar ben ilk defa ovulasyon ile yumurtlama takibi yapıyorum hangi saatlerde yapıyorsunuz yada bir kuralı varmı ben 5 gündür yapıyorum bir farklilik varmı rica etsem yorumlasaniz

Maşallah canım vallahi brova inat ettin gördün sonunda piki 😊 inşallah hayırlı haberleri de alirisn 🙏

Sad15 Ocak 21 ocakta bitti
Öncesinde 2 3 saat sıvı alımını kesip gün içinde yapmak lazım canım sabah 10 la akşam 8 9 arası gibi mesela. Aynı saatlerde yapılırsa takil açısından daha iyi olur .ne zaman ki pik gördün o zaman silinmeyi takip etmek için daha sık yapılır.Testler henüz silik seninkiler devam etmek gerekiyor c kadar koyulaşana kadar . o kadarını biliyorsundur illaki ☺️ döngünün kaçıncı günündesin , kaç gün sürüyor adetin ? daha oluşmamış

Çok şukur cnm iyi gdıyor hersey yolunda 🙏 ağarlaştım tabi zor yürüyorum, yatıyorum, dınlenıyorum, sizler nasılsınız😌
dinlen canım Allah kolaylık versin sağlık versin 🤲 biz bıraktığın yerde sayıp duruyoruz 😂 sen takip ediyorsun hep bizi zaten 😍 öküz öldü ortaklık bitti diyenlerden değilsin 😂😂😂Allah gönlüne göre versin inşallah❤️🙏

Maşallah canım vallahi brova inat ettin gördün sonunda piki 😊 inşallah hayırlı haberleri de alirisn 🙏
Valla öyle oldu canım 😍bu bile bişey yani benim için.önümüzdeki 3 ayı ve yapacaklarımı da planladım yani adet olsam da hiç pes etmeye niyetim yok.inşallah birlikte alırız hayırlı haberlerimizi🙏

Öncesinde 2 3 saat sıvı alımını kesip gün içinde yapmak lazım canım sabah 10 la akşam 8 9 arası gibi mesela. Aynı saatlerde yapılırsa takil açısından daha iyi olur .ne zaman ki pik gördün o zaman silinmeyi takip etmek için daha sık yapılır.Testler henüz silik seninkiler devam etmek gerekiyor c kadar koyulaşana kadar . o kadarını biliyorsundur illaki ☺️ döngünün kaçıncı günündesin , kaç gün sürüyor adetin ? daha oluşmamış
13 . Gunumdeyim ama pcos var düzenli değil çok ama son birmkac aydır 30 gün civarı oluyorum

Değerlendircem canım🥳🥳 öyle pek bir beklentim umudum yok ama bu bile bir adım bir gelişme benim için gerisi takdiri ilahi tabiki🙏 aslında sperm açısından sabahları olması daha iyiymiş ama ben sperm sıkıntısından ötürü gece uyumadan değerlendireceğim ki hiç tuvalete bile kalkmayıp öyle uyuyacağım🫠mantıklı mı sence de 🙄
Evet cok mantıklı bebegım.belıne yastık koy.1 saat oyle dur sonrada yastıgı alır uyursun.esınede vıtamınını ıcır anca gelır etkısı yatana kadar😊fındıgı fıstıgı ıncırıde daya💃💃💃

Bu ay tutmayan hiiiç üzülmesin.bu çörek otunda bı hıkmet var,bıdakı aya yıne yerız.balık yagıyla beraber.ılla olacak bakın gorursunuz🥰az once benımkıne saglam bı azar cektım sayende bu ay kactı bundan sonra benımde oncelıgım degıl cocuk yapmak ben 20 yasında degılım farkındaysan dedım,zaten hala barısmadım o gunden berı😂bıdakı aya cesaret edemez bıda boyle bıseye😂 sımdıden garantıleyımde hahahah😂yedıgı trıbın suratın hattı hesabı yok 😂 beyons beyons sevayd sevayd O _okyanus Mervenur277 Mervenur277

Kızlar ben Kasım'da sezeryan oldum ve bebeğim bir gün yaşayıp vefat etti . Doktorum 3 ay sonra gebelik düşün dedi . Aranızda sezeryan sonrası hemen hamile kalan var mı veya kalmayı düşünen

Başın sağolsun canım 🥹 Rabbim sabır versin.. naçizane fikrim biraz beklemen. Benim de bi kaybım var 8 aylık karnımda öldü bebeğim , sezeryandan 6 ay sonra tekrar gebe kaldım ve kalbi durdu. Biraz daha bekle en azından bi 6-7 ay geçsin , zor biliyorum inan şuan benim için çok çok zor.. gebeliğimin sonlarından korkarken bir de başında böyle bişi yaşadım. Rabbim kimseye evlat acısı göstermesin. Dilerim sağlıklı ve kolay bir gebeliğin olur🙏 Rabbim kucağına alıp büyütmeyi nasip etsin 🥹🙏

X