🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Kızlar ben Kasım'da sezeryan oldum ve bebeğim bir gün yaşayıp vefat etti . Doktorum 3 ay sonra gebelik düşün dedi . Aranızda sezeryan sonrası hemen hamile kalan var mı veya kalmayı düşünen
Başın sağolsun canım bende sezeryanla doğum yaptım doktorum 2 yıl hamile kalmamami söylemişti ama 2 yıldan.once kalanlarda var tabi saglikl doğum yapanlar tekrar başka bı doktora danış ona gore hareket et inşallah

Kızlar ben 16. 17. Gündeyim ateşim hala 36.3 çıkıyor anlamadım ki bu işten bir şey
Canm benımkıde 36.1-36 vs cıkıyor ama pikten once 35.70 -35.80 cıktıgı ıcın hep çizgiyi çekti bana.kış oldugu ıcın boyle bence.bıde sabah erken olcuyossn sende benım gıbı dahads dusuk cıkabılır

Bebişim kendini en iyi sen bilir tanırsın farklılıklar var diyorsan vardır bu da çook güzel birşey
İnşallah bu ağrıların sebebi bebiştir
Negatif görsen bile üzülmek umutsuzluğa kapılmak yok ne diyoruz regle kadar umut var, güzel haberlerini bekliyorumm

İnşallah bebeğim ya valla bütün umutlarim tükenmek üzereydi gerçi gün aşırı degerlendiriyoruz biz ama yine de sorun olunca insan acaba mi diyor bı de saat 10 da ölçüyordum ben aslında bugün de mesela 7 de ölçtüm 36.6 10 da ölçtüm 36.4 sanırım dediğin gibi kıştan dolayıdır belki de

Tertemiz negatif küre bir hafta ara verip tekrar 21 gün devam. Batı bekleyeceğim artık ❤❤❤

Şöyle ornek vereyım sabah yataktan cıkmadan 36 ydı atesım.sımdı 36.80 mesela ölçtüm.anladınmı canım.hergun aynı saatte ve sabah erkenden olcmene vs baglı olarak aşırı degısken bısey ates.

Doktor kontrolü vardı benim de bugün yumurta takibi yapıyorduk. 19 ve 20 mm 2 tane yumurta varmış. Gün aşırı ilişki önerdi bakalım hayırlısı artık

Doktorun ne diyorsa onu yap canım hakkında hayırlısı olsun inşallah

Kızlar test yaptım silik bile çıkma di. Pozitif e dönme ihtimali var mı bugün aşılamanın 9. Çatlatma nin 11. Günü

Canım benim aramıza dönmene çok sevindim dua konusunda sana o kadar çok katiliyorumki bende hep hamile kalayım diye dua ederdim sonucu kürtaj oldu şimdi hep rabbim bize sağlıklı hamilelik sağlıklı evlat nasip et diyorum bilmeden duaların karşılığını görüyoruz sende lütfen kendini kapatma bebişin melek oldu hep yanında rabbim tez zamanda yerini doldursun sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin

Ya ne bilim insan kendi içinde şimdi bunlar ay bu yine geldi hala hamile kalamadı gibi düşüncelere giriyor acidiklarini düşünüyor önerdikleri bildiğimiz şeyler canım folik asit vitamin öyle işte

Şöyle ornek vereyım sabah yataktan cıkmadan 36 ydı atesım.sımdı 36.80 mesela ölçtüm.anladınmı canım.hergun aynı saatte ve sabah erkenden olcmene vs baglı olarak aşırı degısken bısey ates.
Evet bebeğim doğru diyorsun hayırlısı olsun ne diyelim
Kaç gibi olcuyon canım benimde hep öyle yumurtlama da 36.1 çıkıyordu çatlamadan sonra 36.30 _36.40 hep böyle çıkıyor bende kıştan dolayı diye düşünüyorum ama bilemedim
Saat 10 gibi ölçüyorum canım bazen 7 de ölçtügum de oluyor ama ben gelişigüzel kontrol edeyim diyorum demek ki kıştan o zaman bugün mesela 7 gibi ölçtüm yataktan çıkmadan 36.6 çıktı uyudum hemen 10 da kalktım tekrar ölçtüm. 36.4 çıktı smsmsm

Ben hep 7 gibi yataktan çıkmadan ölçüyorum 10 biraz geç ölçüm için o yüzden gün içinde değişkenlik gösterir ateş ay bu ay çok merak ediyorum hepimizin sonuçlarını

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…