🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Şifa olsun inşallah içtiklerin bir an önce gelsin miniğin

Beni de ekler misiniz listeye ? sat 4 Ocak bat 5 şubat

Evet kuzum bayadır yokum burda rahatsızlandım ameliyat geçirdim canım ama şuna daha iyim böbrekte taş çıktı birde onun ağrıları eklendi yaşamaya çalışıyorum desem yeri var sen nasılsınn
Evet kuzum bayadır yokum burda rahatsızlandım ameliyat geçirdim canım ama şuna daha iyim böbrekte taş çıktı birde onun ağrıları eklendi yaşamaya çalışıyorum desem yeri var sen nasılsınn
Çok geçmiş olsun canım inşallah toporlanırsın en kısa zamanda. Bende napim top gibi yuvarlanmaya başladım artık fazla büyüdük

Bebişler böyle zamanlarda geliyor kuzum hatırla

E Eymennnannesi canım ne yaptın tekrar test yaptın mı
Cann dün gece test yaptım negatif. Bugün nöbetçi yim. Sabah tiroid ilacı için kan vermem gerekiyor du doktor a dedim Beta da isteyelim mi olur dedi. 10 çıktı akşam beşte belli oldu bende sana yazmaya geldim şimdi baktım sen dün etiket yapmış sin. Birde şimdi pembe leke geldi normal mi ya

Sübhanallah çok tuhaf Allah im hepimize en sağlıklı şekilde nasip etsin inşallah

İlk tuvaletimle yaptım kuzum ve damlatır damlatmaz bu şekilde çıktı. Yani ama hala inanmıyorum sanki bir şey olacak test yanlış çıktı da öyle oldu gibi geliyor yani inanamıyorum anlatabiliyor muyum kanda görmeden sanırım buna inanamıcam
fnd_50 canım yaaa çok ama çokkk sevindim, bence testler doğru çünkü freely zamanla oturan bir test Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin sabrının meyvesini
Kuzum inşallah doğrudur yarın elimde bir tane daha var onu da yapacağım bekliyorum inşallah ya
fnd_50 bebısm ne yaptın son durum ne
Aşkooo beklemedeyim yarın sabah yapacağım

Canım yine aynı oldu satlar batlar geçen ayda nerdeyse aynıydı bakarsın birlikte hamiş oluruz benim birkaç gün ileri geri oynuyor diye 29 şubat yazdırdım
Kuzum kasımda 6 gün gecikmeye girmişti. Sonra ikiye mi ne düştü gecikme hacamattan sonra şeytan kulağına kurşun çatlamanın 14. Günü adet oluyorum. İki adette 27. Günde geldi. İnşallah birlikte veririz güzel haberi allahımmm sen konuyu biliyorsun amiiinnn ❤❤❤❤❤

Benim iki sene rolantide sürdü. Sonra dr la ilerledim bikaç ay yine olmadı. Eşimin testide normal bu arada. İlk gebeliğimde baya baya plansızdı hiç denemedik bile desem yeri var. İkinci zorluyor biraz. Bu ay küre başladım incir havuc kürüne. Bir hafta ara verdim yarın tekrar başlıyorum nasipse ocak başı hacamat yaptırdım bir de iki adetim de gecikmesiz gününde geliyo. Yoksa üç sene önce doğum yaptığımdan beri biraz düzensizlik vardı. İncir havuc kürüyle ilk defa tam anlamıyla çatlama yaşadım ben hatta iki gün önce oldu. Doğru bilmişim 14. Gün bugunde adet oldum. Sende durumlar nasıl yeni mi başladınız, yoksa bi süredir var mı bebek çalışmaları

Kuzum o kürü adetin ikinci günü başlayıp 21 gün aralıksız yapıyorsun. 21. Günü de yapıp tam 7 gün ara veriyorsun. Bu ara verdiğin dönem bat dönemine denk geliyo zaten. Eğer gebelik oluşmadıysa son kez 21 gün daha yapıp bırakıyosun.

Merhaba ben de şurada yerimi alayım olmaz mı sat 2 Ocak bat 2 Şubat…test yaptım silik bir çizgi vardı ama 15 dk içinde çıktığı için kuruma çizgisi mi değil mi asla emin olamıyorum regl günümü bekliyorum bir haftadır da çok şiddetli göğüs ağrısı ve kasık sancısı çekiyorum

1.5.senedir evliyim 1.senedir deniyoruz ama olmadı. Eşimin testleri sıkıntılı biraz. Benim de yumurtlama vs testlerde sorun yok. Sadece yaş 40 oldu o yüzden endişeliyim. Benim yaş faktörü var eşimin sperm sıkıntılı bakalım kısmetmidr nedir kadermidir. Hayırlısı diyorum ama.insan kafaya çok takiyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…