🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Seninle aynı tarihlerdeyiz kardeşim inşallah ay sonu güzel haberleri alırız. Benimde 28 Şubat bat
Aminnn canımın içi inşallah ❤ ben bu ay havuc incir kürüne başlamıştım 21 gün yapıp ara vermiştim, şimdi yarın tekrar başlıcam. Çünkü bu ay çok sağlam hissettim çatlamayı. Uygulamaya göre 17 ocaktı ama 15inde çatladım. Bilmişim ağrımdan tam günümde de adet oldum

Aminnn canımın içi inşallah ❤ ben bu ay havuc incir kürüne başlamıştım 21 gün yapıp ara vermiştim, şimdi yarın tekrar başlıcam. Çünkü bu ay çok sağlam hissettim çatlamayı. Uygulamaya göre 17 ocaktı ama 15inde çatladım. Bilmişim ağrımdan tam günümde de adet oldum
Ben de her ay bişeyler denedim ama tam pik olmuyordu. İlk defa saldım kendimi hiç bir şey yapmadım hatta folik asit bile içmedim 2 ay tam pik gördüm. Ama tutmadı bugün kırmızı kartı yedim. Oysa çok ümitliydim. Sen kaç aydır deniyorsun

İnşallah güzel sonuçlar alırsın kuzum. Ben bugün enteresan bir şey yaşıyorum. Ne yaşadığımı da bilmiyorum. Yani ağlamaktan helak oldum elim ayağım titredi. Ben aylardır salıyorum. Şubatta aşılamaya gidicez diye ayarladık. Ocak ayında eşimin görevinden dolayı gidemedik. Aman nasılsa olmuyor diye ateş takibi yapmadım. İlişki de en fazla 3-4 defa olmuştur. Genellikle yumurtladığım tarihlere denk gelen ilişkiler oldu ama asla özellikle takip etmedim çünkü 19 aydır takip ediyorum nokta atış yapıyorum ama tutmuyor. Amaaan dedim artık sıkıldım. Ben normalde ağırlık antrenman dahil ağır spor yapıyordum bu süreçte onu da bırakmıştım azaltmıştım. Bu ay tekrar ona başladım deli gibi ağırlık indirdim kaldırdım en son dün gece 1 saat ağırlık çalıştım. Eve test de almıyorum en son kalan iki erken gebelik testim vardı days doctor marka. Bugün lan dedim ben bu kadar spor yapıyorum ne olur ne olmaz bir tane yapayım baktım adete 4 gün falan var gibi tam bilmiyorum çünkü takip yapmadım. Sonra aldım testi girdim yaptım damlatır damlatmaz ikinci çizgi şak diye net şekilde silik ama tabi çıktı. Şoka girdim. Yani mümkün değil. Kesin bu test yanlış inanamıyorum bence hamile değilim yani. Kaset test vardı ondan da yaptım onda bir şey çıkmadı. Bu marka testin bu kadar belirgin pozitif cıkarması hata olabilir mi? Artık hata olmasın ne olur çünkü artık tamamen rahatlamıştım bıraktım her şeyi. Şimdi yeniden bu kadar umutlanmak ve negatif olursa yıkılırım. Hayırlısı tabi ama üzülürüm @melegim can melisaa93 melisaa93 Papatyamaviss Papatyamaviss @IADK @golden-snitch T TASUU @Afratafrac @bebekheyecani unuttuklarım var mı bilmiyorum kafam yerinde değil
Canım sen bu testleri sabah ilk tuvaletinde mi yaptın
Eğer yapmadıysan yarın ilkte bi dene bence
çok bariz var görünüyor çünkü
frely de şimdi gördüm, kuruma çizgisi olarak çıkmış ama bence şöyle
hiç bişey olmasa kuruma çizgisi de çıkmıyor
demek ki bir çizgi varmış biz net görememişiz ki sonrasında kuruyunca iyice oturmuş
yarın hayırlı haberlerini bekliyorum :KK68:

Kızlar bu ay doğum kontrol hapı kullanıyorum kist için. Adetin 2. Günü doktora gidip tüp bebeğe başlayacaktık.

Bugün Reglin 16. Doğum kontrol hapının da 13. Günü ve lekelenme oldu.
Doktora başka ilde olduğu için gidemiyorum, bugün bir TV programına katildigi için soramiyorum da. Bu doğum kontrol hapı kullandığım için ara kanamami acaba ?

Üniversite hastaneleri rahim filmi cekiyor cok uyguna geliyor
Yumurta çatlaması için havuç kürü tükete bilirsin oda yumurta çatlatıyor
Üniversite hastanesinden randevu aldım canım oraya gitcem allah nasip ederse.doktorun çatlamamış dediği yumurta çatlamış olabilir havuç incir kürüne başladım adetim 6.gün bitmişti sonra birden kanama başladı pembe renk geliyo 8.gün bugün.hiç yaşamamıştım bu olayı ama bu olay benim yumurtlama döngümü etkilermi bilmiyorum.çörek otu tarçın balada devam ediyorum

X