🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Kızlar merhaba size bir sorum olacak ya ben bebek düşünmeye başladığımız aydan itibaren 5 aydır regl düzenim değişti normalde hiç gecikme olmazdı ama 5 aydır düzen bozuldu normalde 29 ocakta regl olmam gerekiyordu ama hala olmadım ağrıları arada gelip geri gidiyor testte yaptım 2 3 kere negatif dünde yaptım erken gebelik prodoctor oda negatif yani gebelik yok ama neden böyle düzen bozuldu anlamadım benim gibi bunu yaşayan var mı neden olur

canımm benimde öyle. bebek düşünmeye başladığımdan beri garip bir şekilde düzensizleşti

Daha önceki aylarda bu zamanlar kaç çıkıyordu? 36,5 düşük bir ateş değil aslında
genelde bu civarda 36.50 36.60 ama bu ay hi. 36.60 bile görmedim 36.30 36.40 36.50 cıkıyor benim hamile kaldığım ay 10.günde 36.80 olmuştu öyle anlamıştım şuan 11. gün canım dün testim negatifti

fnd_50 yı bekliyorsun demi. Ben de onu bekliyorum

Evet bebegım yaagunaydınn öpücükler sana
Ben neden hep bu durumu yaşıyorum neden. Neden hep böyle testler bana denk geliyor. Şuan ağlamaktan mahvoldum. Yıkıldım. Hamile falan değilim. Allah kahretsin böyle testleri. Papatyamaviss melegim can melisaa93 Tikabasa beyons unuttuğum her kim varsa bir kere daha hamile olmadığıma şahit olabilirsiniz

Eklentiler

• IMG_4461.jpeg
    47,7 KB · Görüntüleme: 132
Canım hepimiz bariz öyle düşündük. Ama sen zaten bu ay umursamamıştın bir de öyle düşün. İnşallah hayırlı haberi alacaksın, bu yıl senin yılın olacak Çok haklısın üzülmekte, baya inandırıcıydı

Cnm silik bi çizgi var, kimyasal olabılır ya da dünki test hatalı olup bu ve frely gerçekte olabılır. Ama bişyler var bu test negatif değil. Çizgi var. Bnce farklı bi test al.

Cnm silik bi çizgi var, kimyasal olabılır ya da dünki test hatalı olup bu ve frely gerçekte olabılır. Ama bişyler var bu test negatif değil. Çizgi var. Bnce farklı bi test al.
Bende böyle düşünüyorum gölge gördüm bende belki de bu test sorunlu ya da kimyasal olabilir diye düşünüyorum canım başka marka bir test daha alsana :) umarım bebişin seninledir fnd_50

canım ınan bende şuan bu testi görünce şok oldum sabahtan beri güzel haber vereceksin diye girip bakıyorum senin bu testlerden yana yüzün hiç gülmedi dünkü bariz belliydi aklımada acaba kimyasalmı oldu diye gecmiyor deil üzme kendini canım bigün o pozitifi görecegine eminim

genelde bu civarda 36.50 36.60 ama bu ay hi. 36.60 bile görmedim 36.30 36.40 36.50 cıkıyor benim hamile kaldığım ay 10.günde 36.80 olmuştu öyle anlamıştım şuan 11. gün canım dün testim negatifti
Aaaaa bi şey söyleyeyim mi ben de bir haftadır ateş ölçüyorum ve 36.7 den aşağı çıkmıyor

Kızlar çok korkuyorum kilodan dolayı adetim benim çok az gelirdi. Diyete girmeye karar verdim 3 4 gündür kilo verdim. Adetim bitmesi lazım ama hala minik minik kanamam geliyor. Bir gün hiç gelmiyor bitti sanıyorum sonra ertesi gün geliyor akşam geliyor. 5 inde kadın doğum a randevum var ama çok korkuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…