🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

1.5.senedir evliyim 1.senedir deniyoruz ama olmadı. Eşimin testleri sıkıntılı biraz. Benim de yumurtlama vs testlerde sorun yok. Sadece yaş 40 oldu o yüzden endişeliyim. Benim yaş faktörü var eşimin sperm sıkıntılı bakalım kısmetmidr nedir kadermidir. Hayırlısı diyorum ama.insan kafaya çok takiyo ☹️
Yani soruna yönelik tedavi var mı uygulanan varsa tabi süreç daha da kısalır inşallah bebeğinize kavuşursunuz Allahın izniyle 🙏 bi arkadaşımın eşindeydı sıkıntı önce özelde tüp bebek denediler olmadı sonra üniversite hastanesinde yaptırdılar oldu kısmetlerine lavuştular

Yani soruna yönelik tedavi var mı uygulanan varsa tabi süreç daha da kısalır inşallah bebeğinize kavuşursunuz Allahın izniyle 🙏 bi arkadaşımın eşindeydı sıkıntı önce özelde tüp bebek denediler olmadı sonra üniversite hastanesinde yaptırdılar oldu kısmetlerine lavuştular
HGS çekildim 2 ay önce. Doktor 3.4 ay bekle HGS den sonra hamilelik oluyor dedi onu bekliyorum. O süre zarfında olmazsa 3.4 ay sonra tüp Bebek istiyorum inşallah gerek kalmaz

Cann dün gece test yaptım negatif. Bugün nöbetçi yim. Sabah tiroid ilacı için kan vermem gerekiyor du doktor a dedim Beta da isteyelim mi olur dedi. 10 çıktı 🥺 akşam beşte belli oldu bende sana yazmaya geldim şimdi baktım sen dün etiket yapmış sin. Birde şimdi pembe leke geldi normal mi ya
ay canım benim demekki pozitife dönmüş yükselmiş en son deger 3 çıkmış demiştin hadi gözün aydın sağlıkla ilerlesin inş 🙏

Kızlar bu testte bişey yok dimi bakar mısınız 😇benim gözlerim bozuldu artık 😂😂😂

Eklentiler

• IMG_20240201_085113.jpg
    IMG_20240201_085113.jpg
    149 KB · Görüntüleme: 81
  • IMG_20240201_085022.jpg
    IMG_20240201_085022.jpg
    68,1 KB · Görüntüleme: 81
X