🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Kendi alma ihtimalim yok maalesef oğlumla evdeyiz araba da eşimde eczane merkezde. Her yer de kar buz inşallah Umutlarım yıkılmaz freely de kuruyunca böyle olmuş Papatyamaviss @IADK @Tikabasa @Afratafrac @melegim can
Hayır hayır ağlamıyorum gözüme toz kaçtı
Freely zamanla oturan bı test ve hiç yanıltmadı , en ümidini kestiğin zaman geleceğini hissediyordum Ben artık o konuşmaya geçeceğim kusura bakma
Aylardır seneyı aştın her zaman yanımda oldun yanında olmaya çalıştım benim ikinci bebek serüvenimde en en kankam Bu mutluluğu sonuna kadar hakkettın. Tam da gecen sene benım hamıle olduğumu öğrendiğim tarıhte hamileliğini öğrendiğin için ayrıca şaşkınım , benim serüvenim güzel geçti , şimdi senin hikayeni dinleyelim Rabbim sağlıkla tutunmasını nasip etsin , sabrının mükafatı sağlıklı bir bebekle sonuçlansın inşallah Seni çok seviyorum

Kuzuuum sat 31 ocak bat 27 şubat

Evet kuzum tr şeyken gittim doktora femara kullanmaya başlayabilirsin dedi ama çatlatma iğnesiz bakalım ne olucak
O zaman testle takip edip havuc ye. İnan bu ay incir havuc küründen cok sağlam yumurtladım ve çatladı. Gebelik oluşmadı orası ayrı ama baya baya hissettim. Havuc güzel çatlatıyo bence

O zaman testle takip edip havuc ye. İnan bu ay incir havuc küründen cok sağlam yumurtladım ve çatladı. Gebelik oluşmadı orası ayrı ama baya baya hissettim. Havuc güzel çatlatıyo bence
Bakalım kuzum ovu testi gebelik testi stoklayıp geldim neler olucak bu ay

Sağol canım benim şimdi iyim sen nasılsın güzel haberler varmıı
Çok şükür sevindim iyi olmana Olsa uça uça gelir her yerden haber ederdim sakin sakin takılıyorum diycem ama bu aralar çok yoğunum aile işleri yani. Hastalananlar, şehir dışından gelenler gidenler vs. Ya benim evimde birirleri var yada biz başka yerdeyiz yakında isyan bayrağını çekicem az kaldı

Abbowww baş başada rahat kalamıyosunuz desene kuzum kov herkesi gitsin canım yeter

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…