🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Seninle aynı tarihlerdeyiz kardeşim inşallah ay sonu güzel haberleri alırız. Benimde 28 Şubat bat
Aminnn canımın içi inşallah ❤ ben bu ay havuc incir kürüne başlamıştım 21 gün yapıp ara vermiştim, şimdi yarın tekrar başlıcam. Çünkü bu ay çok sağlam hissettim çatlamayı. Uygulamaya göre 17 ocaktı ama 15inde çatladım. Bilmişim ağrımdan tam günümde de adet oldum

Ben de her ay bişeyler denedim ama tam pik olmuyordu. İlk defa saldım kendimi hiç bir şey yapmadım hatta folik asit bile içmedim 2 ay tam pik gördüm. Ama tutmadı bugün kırmızı kartı yedim. Oysa çok ümitliydim. Sen kaç aydır deniyorsun

Canım sen bu testleri sabah ilk tuvaletinde mi yaptın
Eğer yapmadıysan yarın ilkte bi dene bence
çok bariz var görünüyor çünkü
frely de şimdi gördüm, kuruma çizgisi olarak çıkmış ama bence şöyle
hiç bişey olmasa kuruma çizgisi de çıkmıyor
demek ki bir çizgi varmış biz net görememişiz ki sonrasında kuruyunca iyice oturmuş
yarın hayırlı haberlerini bekliyorum

Kızlar bu ay doğum kontrol hapı kullanıyorum kist için. Adetin 2. Günü doktora gidip tüp bebeğe başlayacaktık.

Bugün Reglin 16. Doğum kontrol hapının da 13. Günü ve lekelenme oldu.
Doktora başka ilde olduğu için gidemiyorum, bugün bir TV programına katildigi için soramiyorum da. Bu doğum kontrol hapı kullandığım için ara kanamami acaba ?

Üniversite hastaneleri rahim filmi cekiyor cok uyguna geliyor
Yumurta çatlaması için havuç kürü tükete bilirsin oda yumurta çatlatıyor
Üniversite hastanesinden randevu aldım canım oraya gitcem allah nasip ederse.doktorun çatlamamış dediği yumurta çatlamış olabilir havuç incir kürüne başladım adetim 6.gün bitmişti sonra birden kanama başladı pembe renk geliyo 8.gün bugün.hiç yaşamamıştım bu olayı ama bu olay benim yumurtlama döngümü etkilermi bilmiyorum.çörek otu tarçın balada devam ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…