2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar hangi nebulazator öneriyorsunuz malum önümüz kış ben almamıştım burun tıkanıklığı bu kadar zorlayacaksa alayım ise yarıyor mu gerçekten

Ben bazen bütün sarıyı veriyorum
Ben ne kadar yerse o kadar veriyorum bazen oynuyo daliyo arada yine veriyorum yiyo falan değişik, en geç yarım saat içinde yerde yiyo yemezse yedirmeye zorlamıyorum labne yumurta sarısı tuzsuz zeytin şimdilik kahvaltı bu avakadoyu bekliyorum olgunlassin onu denicem

Kızlar günaaydinn artık yumurtayı verirken bütün sarıyı veriyomusunuz hala çeyrek mi? Birde hergün veriyomusunuz yumurta
Ben yarım ile tam arası veriyorum ama neredeyse tama yakın diyebilirim. Labne ile karıştırarak veriyorum. Yanında bir de meyve, bazen az yoğurt ya da bebe bisküvisi ekliyorum. Her gün yumurta oluyor mutlaka. Eğer yumurtam yoksa ya da bazen kokusu tuhaf gelirse yerine avokado veriyorum. Üzerine karadut özü ekleyerek biraz tatlandırıyorum. Akşam da çorba ve yoğurt yiyor.

Kızlar hangi nebulazator öneriyorsunuz malum önümüz kış ben almamıştım burun tıkanıklığı bu kadar zorlayacaksa alayım ise yarıyor mu gerçekten
Kızım henüz 3 aylık bile değildi nezle olmuştu, nebuluzatörle serum vererek iyileştirdim resmen çünkü başka tedavi veremiyordu doktorlar. Bende taşınabilir direct nexus var ama doktorum fişli olanların daha iyi olduğunu söyledi ( buhar çıkışı ilacı daha iyi vermesi vs açısından) kızım şu an yine hasta balgamlı öksürük var, yine nebuluzatörle yaşıyoruz, çok şükür iyi geliyor hem burun nemlendirme açma hem de balgamı yumuşatma açısından. Baktım yetersiz gelecek zamanla fişli olanından alırım diyorum omron marka iyi diyorlar.

Zeytini nasıl veriyorsun boyut olarak

Bende o taşınabilirden alacaktım oğlum aniden hastalanınca eczaneden fişli olandan aldım daha iyi olduğunu bilmiyordum bende küçük olanı alamadım diye üzüldüm. Bu aldığımı da daha kullanmadım nimo markası

Ben buhar da haşladıö verdim

Ben keçiboynuzu özü veriyorum ama fark eder mi ya

Kızlar bebeğinize yaptığınız yoğurdu kaç gün de bir yeniliyorsunuz? Kaç gün yediriyorsunuz
Ben hafta da bir yapıyorum hala yoğurt konusunu düzene koyamadım dün süt aldım yapamadım dğn yemedi o yüzden yoğurt küçğk kavanozlarım vsr her gün bit tanesini açıyorum 4 5 gün veriyorum sonra yine yapıyorum ama genelde böyle aksıyor işte aslında 4 günde bir yapsam ideal

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…