2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kediye gel demekten gel gel yapmayi ögrendi elini acip kapiyor. Desteksiz oturuyor 1 aydir. Mama sandalyesindeyken sevdigi sarki acilinca öne arkaya dans ediyor. Emekleme sürünme yok daha yüzüstü durmayi sevmiyor.
Ben kedıyı yolladım kedı bebegı çok kıslandı yemek aştan kesıldı zayıfladı iş yerıne götürdü esım orda çok keyıflı yemeye basladı he ryerı geziyor

Kızlar ben de buradayım biliyorsunuz iki gündür yoğun ağrılarım var yazamıyorum o yüzden standart zaten aynı her şey evin işini Zor yetişiyorum temizlik yapmam lazım Kendi Kaş bıyık tırnak yapmam lazım hala yapamıyorum acayip ilgi istiyor benimki yarın kaynanamlar geliyor beni kötü görsün istemiyorum ama bu gidişle öyle olacak gibi duruyor karnım çok ağrıyor kasıklarım dikişlerim baygınlık hissi geliyor

Midem bulanıyor tam tuvalete gideceğim oturuyorum çocuğu koyuyorum karşıma basıyor çığlığı al beni diye alamıyorum o an tuvaletimi yapmam gerek orada bile rahat yok zaten hastayım

Benimkiler çok zorlandın sen bu çocukta lafını yapıyorlar bile keşke belli etmeseydim diyorum bazen

Kolay degıl çocuk bakmak benımde esım dıyor aldın badını gıdıyon ne bu kılo sen de hıc kg olmazdı dıye ben çok kg aldım felaket hamılelıgımde bu kadar almadım bırak doğum kuşunun üstüne ekledım kg

Benımde temızlık ıstıyor ev nadıl olcak bılmıyorum

Bizde bu sabah labne yumurta ceviz yanında pekmez kolası yedik içtik elhamdülillah...
Amaaannnn boşverin kwleri onlar ve diğerleri hep konuşur.... İlk çocuğumda daha 1 haftalığız kızım sabaha kadar ağladı ben ağladım çünkü sadece memede durmak istiyordu ve bende bitmiş haldeydim. Tocam beyde çocuğu doktora götürmek istemedi anca sabah 7 de kalktık gittik. Kw görümceme "gelin bu çocuğa bakamaz" demiş.
Benim bebeler kilo ve boy olarak hep ileride olurlar bu diğer ikisine göre biraz geriden geliyor ama persentile göre üst sınırda çok şükür ama hala kw emzirince süt mü(sadece anne sütü aldı) varki diyor görümcem iki bebesini de 3 ay emzirebildi ama sorsan onun sütü oooo çoktu çok... yani demem o ki siz iyide olsanız kötüde olsanız onlar konuşacak bişey bulurlar... Ağzı olan konuşuyor... Çocuğunuzu ve ne yaşadığınızı siz biliyorsunuz gerisi teferruat siz çekirdek ailenize bakın canlar

Evde giydir yine de bir kere Bile olsa ben giydirdim fotoğraf falan çektim öyle giydirimediğim çok fazla yok aslında ama tulum falan almıştım oluyordu aslında dışarıda giydir çıkar zor oluyormuş öyle kaldılar

Bende zayıfım oğlum kontrolde hep kilolu çıkıyordu hamileyken bende nasılsın mutluyum tabi anlatıyorum yok o kadar olmaz onlar öyle söylüyor sonra küçücük bebek çıkıyor falan diyorlar hep insanlar hep olumsuz konuşuyor ben öyle düşünsem bile söylemem mesela karşımdakinin hevesini kırmamak için oğlum sonuç olarak 3700 doğdu bana göre gayet kiloluydu onlar hala normal doğdu der zayıf olduğum için benden beklemediler galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…