2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Bugün labne aldım yarın ilk kez vereceğim inşallah nasıl verdiniz tavsiye alınır 😅 bide tüm hepsinde tuz var mı ya içindekilerde tuz diyor
Ben bir haftadır kahvaltıda bir tatlı kaşığı kadar veriyorum.Tadını çok sevdi hatta bende çok beğendim.🙃İçeriğine baktım tuz var bunda da.

Eklentiler

• B6AB4409-4AA5-4242-A45E-25F5420CEDAF.jpeg
    B6AB4409-4AA5-4242-A45E-25F5420CEDAF.jpeg
    77,2 KB · Görüntüleme: 26
Bizde de var kaka sorunu en son cuma yaptı :KK43:
Bizimde 5gün yapmamıştı p.tesi doktorumuz ilaç hemen vermeyelim beslenme ile yaptırmaya calisalim olmazsa ilaç veririm dedi. Her yemegine 1tatlı kasigi yulafi un gibi çektirip koy dedi kontrolden sonra eve gelince hemen yaptım sebzeyle karistirip verdim 1.5 - 2 saat sonra kakasını yaptı çok rahatladım çünkü bayağı yaptı bi dene istersen yulafı
Ya çok istiyor mamayı görünce çok heyecanlanıyor ben de veriyorum ama hiç kusmadı daha
Ay ne güzel benim kız normalde de çok kusan bi bebek ondan çekiniyorum 🥲

Nazar için etkili bi yöntemim var. Cok kocakarı işi geliyo ilk yaparken çok sinir oldum ama etkisi muhteşem diyemem ama rahatlatıyor.
Yazayım isteyen uygular.

Banyo yaptırırken kovaladı suyuna tuzluktan bir iki tık tık yapıp suya tuz atıyorum. Biraz ferahlık versin diye 5 10 damla gibide gülsuyu. Küvete koyup kızı oynatiyorum. En son cikarkendw baştan aşağı döküyorum suyu. 🤌
Gül suyum yok ama Tuzla denicem canım sağol ya bilmiyorum içimden böyle bı his geldi nazar korkusu sardı içimi dualar açtım YouTube dan kendim de ediyorum şimdi eşimin amcasına dicem her akşam okusun oğlumu severek yapar🙏🏻 tüm tuşlara basicam yani

Benim bebeğim dışarıda herkese gülücük saçan bir bebek çok nazar oluyor okuyun bol bol rahatlasın bir büyüğünüz varsa o da okusun

Ben çıkarttırmıştım altlarına tarih atarak kare olanlardan çok ama çok güzel oldu indirimi ben de gördüm bu fırsat çıkaralım yine 🌸🌸🌸
Benimki de aynı, tombik bı bebek boyutları 1 yaş bebeyle aynı yuzune demeselerde kesin içlerinden geciriyolardir maşallah demeyen de ne bilim Allah'ından bulsun yazık bu bebeğe.

Burda birbirimize yardımcı olmak için varız bir yardımım dokunduysa ne mutlu bana ☺️🤲

Uyumayan bebeklwrimiz var yine nazar değecek dimi olanilir 🤣🤣🤣🤣 benimki hiç uyuyan bebek olmadı doğduğundan beri hatta ilk doğdu yanında baya kalabalık oturup konuşurduk onzaman sese alışsın 3 4 aylık olduktan sonra her sese uyanır rahat edersin dediler ne oldu çıt çıksa uyanıyor acaba ilk zamanlar yanında çok konuştuk ondan ımı etkilendi diyorum bazen
Yok canim uykusuna nazar değer diye demedim genel olarak değer o da uykusuna etki eder diye düşündüm yada hissettim diyeyim olabilir nefis bu ve de hak. İnansam da nazara hiç o etki alanına girmek istemedim inkar ettim belki de şimdi çocuğun çığlık çığlığa uyuyo uyaniyo yarım saat huzursuz sicramali uykular normal gelmedi bana iki gündür okuyorm daha rahat sanki. Diş desek o da çıktı ilk patlatma anını geceli çok oluyo.boyle olunca uyku eğitimi de yalan oldu😓

Kızçeler sosyopixte indirim var 1 alana 1 bedava bebişlerinizin fotosunu çıkarmak isterseniz ben düşünüyorum haberiniz olsun
Canım en uygun kampanyalı olan hangisi oluyor Bir de ben uygulamayı indirdim ama 2. ekleyemiyorum hemen hazırla diye bir şey çıkıyor ama sepete ikinciyi ekle diyemiyorum onu nasıl yapıyoruz

X